DO WAKACJI !!!

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

W dniach 7-9.11.2018 odbyła się kontynuacja wymiany szkolnej – między naszym Technikum Leśnym a Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu. W trakcie tych trzech dni nasi koledzy z gór mieli okazję poznać piękno i bogactwo przyrodnicze Kampinoskiego Parku Narodowego, zwiedzić Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin oraz zobaczyć najstarszą sosnę w Polsce na terenie Nadleśnictwa Mińsk. Te trzy wspólnie spędzone dni były okazją do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, zdobycia nowych znajomości i przyjaźni.

Marian Popis

Dodano: 13.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Maria Sitek

15.04.2019, Aktualności

Z głębokim smutkiem informujemy, że w sobotę 13 kwietnia 2019 r. po długiej chorobie odeszła NASZA WSPANIAŁA I ODDANA KOLEŻANKA Maria Sitek, nauczycielka języka rosyjskiego i wychowawczyni wielu pokoleń uczniów naszej szkoły. Pożegnamy Ją dnia […]

Czytaj całość

List do rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

05.04.2019, Aktualności

        Warszawa, dn. 04 kwietnia 2019 r. Drodzy Rodzice, w związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli, starając się zniwelować Państwa obawy dotyczące sytuacji w tym okresie w przedszkolach i szkołach, uprzejmie informuję że […]

Marian Popis

Czytaj całość

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej

29.03.2019, Aktualności

Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Obcojęzycznej w Mińsku Mazowieckim. W konkursie wzięli udział Paulina Gryz z 3C oraz Justyna Pasik z 2 B. Opiekun Alina Żurawska Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress