DO WAKACJI !!!

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

W dniach 7-9.11.2018 odbyła się kontynuacja wymiany szkolnej – między naszym Technikum Leśnym a Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu. W trakcie tych trzech dni nasi koledzy z gór mieli okazję poznać piękno i bogactwo przyrodnicze Kampinoskiego Parku Narodowego, zwiedzić Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin oraz zobaczyć najstarszą sosnę w Polsce na terenie Nadleśnictwa Mińsk. Te trzy wspólnie spędzone dni były okazją do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, zdobycia nowych znajomości i przyjaźni.

Dodano: 13.11.2018, do kategorii Aktualności

Zwalczamy czerniaka skóry

13.12.2018, Aktualności

Mikołajkowy mecz