DO WAKACJI !!!

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

Wymiana szkolna Mińsk Mazowiecki – Żywiec – część II

W dniach 7-9.11.2018 odbyła się kontynuacja wymiany szkolnej – między naszym Technikum Leśnym a Zespołem Szkół Drzewnych i Leśnych w Żywcu. W trakcie tych trzech dni nasi koledzy z gór mieli okazję poznać piękno i bogactwo przyrodnicze Kampinoskiego Parku Narodowego, zwiedzić Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry, poznać niezwykłą historię Twierdzy Modlin oraz zobaczyć najstarszą sosnę w Polsce na terenie Nadleśnictwa Mińsk. Te trzy wspólnie spędzone dni były okazją do wspólnych rozmów, wymiany doświadczeń, zdobycia nowych znajomości i przyjaźni.

Marian Popis

Dodano: 13.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Geomaniak

21.01.2019, Aktualności

Mamy drugie miejsce w Powiecie Mińskim!!! Coroczny konkurs na najlepszego geografa w powiecie mińskim „Geomaniak” zakończył się sukcesem naszych uczniów. W finale XII edycji tego konkursu Weronika Czyż z kl III B zajęła drugie miejsce, […]

Marian Popis

Czytaj całość

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

21.01.2019, Aktualności

REJESTRACJA DATA: 22.01.2019 r. GODZINA: 10:00 – 12:00 MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ_CURIE ADRES: 1 PLM WARSZAWA 1 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI   Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym

21.01.2019, Aktualności

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym 18.01.2019 r. leśnicy z naszej szkoły brali udział w zajęciach z entomologii leśnej na Wydziale Leśnym SGGW prowadzonych przez dr. hab. Tomasza Mokrzyckiego, jednego z najlepszych entomologów nie tylko w […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress