Dni do wakcji:

Wycieczka do Ogrodu Botanicznego w Powsinie

W dniu 28.09.2017 r. uczniowie klasy I TLO i I A byli na w wycieczce dydaktycznej w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie.  Uczniowie brali czynny udział w zajęciach warsztatowych dotyczących różnorodności świata roślin. Wykonywali preparaty mikroskopowe z różnych części roślin (kwiaty astrów, liście rosiczki, łodyga roślin wodnych). Mieli możliwość obejrzenia z bliska włoski parzące pokrzywy, nektar kwiatów. Po zajęciach warsztatowych odbył się spacer po ogrodzie, w trakcie którego uczniowie dowiedzieli się jak rozpoznawać wybrane polskie gatunki drzew i roślin zielnych.

Marian Popis

Dodano: 08.10.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

06.12.2017, Aktualności

5 grudnia 2017 r. w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie i wręczenie nagród zwycięzcom XVII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla dzieci i młodzieży. Gości powitali: Stanisław Smater – Naczelnik Wydziału Środowiska i Rolnictwa w imieniu […]

Marta Zaborowska

Czytaj całość

Prelekcja dotycząca higieny jamy ustnej

05.12.2017, Aktualności

Prelekcja dotycząca higieny jamy ustnej Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Ćwiczenia i wykłady w Instytucie Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach.

05.12.2017, Aktualności

Uczniowie klasy III i IV TW – technik weterynarii, uczestniczyli w ćwiczeniach i wykładach w Instytucie Bioinżynierii i Hodowli Zwierząt  Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. Zajęcia teoretyczno –praktyczne dotyczyły żywienia zwierząt oraz badania mięsa […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress