DO KOŃCA WAKACJI !!!

WOLONTARIUSZE EBU w CHEMIKU

WOLONTARIUSZE EBU w CHEMIKU

To już kolejna edycja warsztatów językowych z wolontariuszami fundacji „Ebu” w naszej szkole. W tym roku szkolnym uczniowie wraz z obcokrajowcami również mieli okazję nie tylko do sprawdzenia swoich umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, a także poznania elementów kultury krajów, z których pochodzą wolontariusze, czyli Francji, Hiszpanii, Włoch. Zajęcia prowadzone były w ciekawy sposób, angażujący wszystkich uczniów do udziału w lekcji. Szkoda, że tak szybko się skończyły …

zobacz galerię

Marian Popis

Dodano: 01.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress