DO WAKACJI !!!

Wielkanocna Akcja Paczka 2018

” Wielkanocna Akcja Paczka 2018″ zakończyła się sukcesem. Udało nam się zakupić medykamenty za kwotę 547 zł..

W piątek 9 marca, wraz z Panią Dyrektor Marleną Pustołą zebrane dary zawiozłyśmy do miejsca zbiórki w LO w Aninie.

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w ten szczytny cel. Zbiórka w naszej szkole wpisała się w obchody 100 Rocznicy  Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

Monika Woźniak – Szkole Koło Wolontariatu

Dodano: 14.03.2018, do kategorii Aktualności, Wolontariat

Zwalczamy czerniaka skóry

13.12.2018, Aktualności