DO KOŃCA WAKACJI !!!

Wesprzyj Górę Grosza

Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza. Jest to już osiemnasta edycja akcji zbierania monet w całej Polsce. Organizatorem jest Towarzystwo Nasz Dom. Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin.

Od poniedziałku przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego będą prowadzić zbiórkę groszy w poszczególnych klasach. Zachęcamy wszystkich uczniów do aktywnego włączenia się w zbiórkę. Organizatorzy przypominają, że akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem nagrodzone zostaną szkoły, które zbiorą najwięcej groszy w całej Polsce oraz w każdym województwie.

Marta Zaborowska

Dodano: 02.12.2017, do kategorii Aktualności, Samorząd Uczniowski

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress