DO WAKACJI !!!

VI Konkurs Weterynaryjny

Tak! Wiadomość z ostatniej chwili!!!!!

Uczennice naszego technikum weterynaryjnego zajęły 1miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas VI konkursu weterynaryjnego w Ostrołęce !!!!!!

Jesteście boskie!!!!!!

Indywidualnie miejsca 9 ,8,5 i 3 należą do nas.

Wygrane książki i telewizor!!!!!!!!! wielkie brawa!!!!!!!!! 🤝nasze mózgi 🧠🧠🧠 weterynaryjne!!!!!!!!!

teraz rozpoznawać proszę te radosne twarze 😁😁😁

Dodano: 24.03.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Maria Sitek

15.04.2019, Aktualności

Z głębokim smutkiem informujemy, że w sobotę 13 kwietnia 2019 r. po długiej chorobie odeszła NASZA WSPANIAŁA I ODDANA KOLEŻANKA Maria Sitek, nauczycielka języka rosyjskiego i wychowawczyni wielu pokoleń uczniów naszej szkoły. Pożegnamy Ją dnia […]

Czytaj całość

List do rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

05.04.2019, Aktualności

        Warszawa, dn. 04 kwietnia 2019 r. Drodzy Rodzice, w związku z zapowiadanym strajkiem nauczycieli, starając się zniwelować Państwa obawy dotyczące sytuacji w tym okresie w przedszkolach i szkołach, uprzejmie informuję że […]

Marian Popis

Czytaj całość

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej

29.03.2019, Aktualności

Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy Obcojęzycznej w Mińsku Mazowieckim. W konkursie wzięli udział Paulina Gryz z 3C oraz Justyna Pasik z 2 B. Opiekun Alina Żurawska Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress