DO WAKACJI

Szlachetna Paczka

W ostatni weekend nasza szkoła wsparła akcję Szlachetnej Paczki. Fundusze zebrane wśród szkolnej społeczności przeznaczyliśmy na zakup dodatkowych produktów dla potrzebujących. To kolejny raz, gdy wsparliśmy tą wspaniałą akcję. W czasie finału nie zabrakło oczywiście naszych uczniów, którzy dzielnie pomagali rozwozić paczki do potrzebujących rodzin. Dziękujemy wspaniałym “Mikołajom, reniferom i aniołom” z klasy 1TL, czyli Alanowi, Jakubowi, Jankowi, Mai oraz Julii. Oby więcej takich działań! Ogromne podziękowania należą się naszemu nauczycielowi panu Łukaszowi Rogali, który jednocześnie jest liderem Szlachetnej Paczki w rejonie Mińsk Mazowiecki.

Dodano: 14.12.2022, do kategorii Aktualności

Aktualności

Pamiętaj – NIE JESTEŚ SAM!

02.02.2023, Aktualności

Nie Pozwól Wygrać Depresji!

Czytaj całość

Złota Tarcza

25.01.2023, Aktualności

Drodzy Państwo! Nasze technikum otrzymało złotą tarczę.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Znajdź nas na FB !
Skip to content