DO WAKACJI !!!

Szkolny Konkurs – „FERIE BEZ KOMPUTERA”

Regulamin Szkolnego Konkursu

„FERIE BEZ KOMPUTERA”

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Czas trwania konkursu: 22.12.2020-31.01.2021

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie przez ucznia pracy, spełniającej kryteria określone w Regulaminie konkursu w terminie do 31.01.2021.

Prace należy składać w bibliotece szkolnej.

Kryteria oceny pracy:

1. Tematyka pracy –nasze pasje, zainteresowania, hobby.
  2. Na konkurs należy przygotować pracę plastyczną, fotograficzną lub rękodzieło wykonane dowolną techniką o dowolnych rozmiarach ( np. rysunek, fotografia, origami, haft, rzeźba, masa papierowa, masa solna i in.)
  3. Zgłaszane do konkursu prace należy opatrzyć „wizytówką” z danymi autora (imię, nazwisko, klasa).
  4. Oceny prac oraz przyznania nagród dokona jury.
  5. Prace wyróżnione i wybrane przez jury zostaną zaprezentowane w szkole, a ich autorzy nagrodzeni!

Więcej informacji w bibliotece szkolnej lub na e-dzienniku (Agnieszka Bielakowska, Elżbieta Horoszko)

Dodano: 22.12.2020, do kategorii Aktualności

Reaguj i wspieraj

19.01.2021, Aktualności

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję,

Uwaga uczniowie klas maturalnych !!!

18.01.2021, Aktualności

Uwaga uczniowie klas maturalnych w roku szkolnym 2020/2021 oraz absolwenci, którzy złożyli deklaracje maturalne w naszej szkole! Przypominamy, że do 8 lutego 2021 r. można wprowadzić zmiany w złożonej deklaracji w zakresie dotyczącym przedmiotów dodatkowych. […]

Zarządzenie o nauczaniu zdalnym

18.01.2021, Aktualności