DO WAKACJI !!!

Rok szkolny dobiegł końca

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca.

Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.

Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu.

W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line.

Do zobaczenia we wrześniu!

Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele
Jan Brzechwa, Przyjście lata

Przyjście lata

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca. Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu. W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line. Do zobaczenia we wrześniu!Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele 🌸🌼🌺🐞 Jan Brzechwa, Przyjście lata

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Czwartek, 25 czerwca 2020

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

UWAGA MATURZYŚCI !!!

14.01.2021, Aktualności

Komunikat dotyczący opłat maturalnych w roku szkolnym 2020/2021 Zmiany w deklaracji maturalnej na egzamin w 2021 roku  

Czytaj całość

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACE W ZAWODZIE STYCZEŃ – LUTY 2021

29.12.2020, Aktualności

Informacje dla uczniów na egzamin SCHEMAT WEJŚĆ Pawilon A egz.potwierdzający kwalifikacje styczeń – luty 2021 Procedury egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie styczeń-luty2021 Zdający są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sal […]

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress