DO KOŃCA WAKACJI !!!

Rok szkolny dobiegł końca

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca.

Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.

Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu.

W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line.

Do zobaczenia we wrześniu!

Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele
Jan Brzechwa, Przyjście lata

Przyjście lata

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca. Dziś jest pusto. Nie ma podniosłej atmosfery, uroczystej akademii, osobistych podziękowań, uśmiechów i uścisków.Drodzy Uczniowie i Pracownicy ZSMSC, brakuje Was bardzo w Chemiku. To Wy tworzycie ten dom – szkołę i panującą w niej atmosferę. Każdy z Was jest jedną, szczególną cegiełką. Pojedyncza – nie zbuduje domu, ale jedna obok drugiej stworzą bezpieczną przystań, która pozwoli przetrwać przeciwności losu. W imieniu Dyrekcji dziękuję wszystkim za serce, zaangażowanie i pracę. Życzę udanych i bezpiecznych wakacji, wakacji off-line. Do zobaczenia we wrześniu!Z wakacyjnym pozdrowieniem strofy o lecie przesyłają nauczyciele 🌸🌼🌺🐞 Jan Brzechwa, Przyjście lata

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Czwartek, 25 czerwca 2020

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress