DO KOŃCA WAKACJI !!!

Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Trzy miesiące trwały Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt 🙂 Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z klas: IA, IB, IC, IIB, IIC, IITLO, IIIC i IVTLO, które rozegrały po 3 mecze w dwóch losowo wybranych grupach, a po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. Drużyna z IIC pokonała dziewczyny z IC w meczu o 3 miejsce, a siatkarki z IA wyszły zwycięsko z pojedynku z maturzystkami z IIIC wygrywając cały turniej. Wszystkim dziewczętom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Marian Popis

Dodano: 26.02.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

„Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

21.06.2019, Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!