DO WAKACJI !!!

Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Trzy miesiące trwały Szkolne Rozgrywki Międzyklasowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt 🙂 Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn z klas: IA, IB, IC, IIB, IIC, IITLO, IIIC i IVTLO, które rozegrały po 3 mecze w dwóch losowo wybranych grupach, a po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zagrały w półfinałach. Drużyna z IIC pokonała dziewczyny z IC w meczu o 3 miejsce, a siatkarki z IA wyszły zwycięsko z pojedynku z maturzystkami z IIIC wygrywając cały turniej. Wszystkim dziewczętom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Dodano: 26.02.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.