DO KOŃCA WAKACJI !!!

Szczypiorniści z „Chemika”

13 marca 2018 r. rozegrano pierwsze w historii, organizowane przez Naszą szkołę, Powiatowe Rozgrywki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną. Nasi uczniowie rywalizowali w grupie „A” z młodzieżą szkół LO w Mrozach oraz ZSZ nr 2 w Mińsku Maz.  Druga grupa rozegrała swoje mecze 19 marca. Spotkały się tam drużyny z ZS nr 1, ZS Ekonomicznych oraz ZSA i LO w Sulejówku. Nasza drużyna jako pierwsza zameldowała się w fazie finałowej zajmując pierwsze miejsce kolejno przed ZSZ nr 2 i LO w Mrozach. W półfinałowym starciu przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną „Ekonoma”. Drugą parę tworzą ZS nr1 oraz ZSE. Serdecznie gratulujemy chłopakom oraz trzymamy kciuki za „finały”, które odbędą się już 16 kwietnia w Gim nr 3 przy ul. Siennickiej. Zapraszamy!!!

Piotr Wycisłowski

Dodano: 06.04.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress