DO WAKACJI !!!

Szczypiorniści z „Chemika”

13 marca 2018 r. rozegrano pierwsze w historii, organizowane przez Naszą szkołę, Powiatowe Rozgrywki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną. Nasi uczniowie rywalizowali w grupie „A” z młodzieżą szkół LO w Mrozach oraz ZSZ nr 2 w Mińsku Maz.  Druga grupa rozegrała swoje mecze 19 marca. Spotkały się tam drużyny z ZS nr 1, ZS Ekonomicznych oraz ZSA i LO w Sulejówku. Nasza drużyna jako pierwsza zameldowała się w fazie finałowej zajmując pierwsze miejsce kolejno przed ZSZ nr 2 i LO w Mrozach. W półfinałowym starciu przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną „Ekonoma”. Drugą parę tworzą ZS nr1 oraz ZSE. Serdecznie gratulujemy chłopakom oraz trzymamy kciuki za „finały”, które odbędą się już 16 kwietnia w Gim nr 3 przy ul. Siennickiej. Zapraszamy!!!

Piotr Wycisłowski

Dodano: 06.04.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Warsztaty

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress