DO KOŃCA WAKACJI !!!

Szczypiorniści z „Chemika”

13 marca 2018 r. rozegrano pierwsze w historii, organizowane przez Naszą szkołę, Powiatowe Rozgrywki Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w piłkę ręczną. Nasi uczniowie rywalizowali w grupie „A” z młodzieżą szkół LO w Mrozach oraz ZSZ nr 2 w Mińsku Maz.  Druga grupa rozegrała swoje mecze 19 marca. Spotkały się tam drużyny z ZS nr 1, ZS Ekonomicznych oraz ZSA i LO w Sulejówku. Nasza drużyna jako pierwsza zameldowała się w fazie finałowej zajmując pierwsze miejsce kolejno przed ZSZ nr 2 i LO w Mrozach. W półfinałowym starciu przyjdzie nam się zmierzyć z drużyną „Ekonoma”. Drugą parę tworzą ZS nr1 oraz ZSE. Serdecznie gratulujemy chłopakom oraz trzymamy kciuki za „finały”, które odbędą się już 16 kwietnia w Gim nr 3 przy ul. Siennickiej. Zapraszamy!!!

Piotr Wycisłowski

Dodano: 06.04.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress