DO WAKACJI !!!

Sylwetki sportowców – Kasia Przyczyna

Kasia Przyczyna

W tym momencie zajmuje pierwsze miejsce w Kadrze Narodowej Polski Juniorów

  • 1 miejsce w Pucharze Polski Juniorek Sochaczew
  • 2 miejsce w Pucharze Polski Seniorek Warszawa
  • 3 miejsce w Baltic Judo Cup Otwarty Puchar Polski Juniorek Gdynia
  • 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Regionu Centralnego Seniorek Warszawa
  • 5 miejsce w Warsaw Judo Open Otwarty Puchar Polski Juniorek Warszawa
  • 1 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Juniorek Warszawa
  • 7 miejsce w European Judo Cup Puchar Europy Juniorek Gdynia
  • 5 miejsce w Pucharze Polski Juniorek Luboń
  • 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Lublin

Marian Popis

Dodano: 28.02.2018, do kategorii Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Ogłoszenie o konkursie na stanowisko dyrektora

12.09.2018, Aktualności

Uchwała Nr 8O8/18 Zarządu Powiatu Mińskiego z dnia 11 września 2018 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Mińsku Mazowieckim Na podstawie art. 63 ust. 10 ustawy z dnia 14 […]

Marian Popis

Czytaj całość

Nie mogło nas tam zabraknąć!

11.09.2018, Aktualności

Jak każdego roku przedstawiciele Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie wzięli udział w akcji Narodowego Czytania przed siedzibą Starostwa Powiatowego przy ulicy Kościuszki. Naszą Szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Marlena Pustoła oraz uczniowie klasy III […]

Marian Popis

Czytaj całość

Laureaci wśród naszych uczniów

07.09.2018, Aktualności

Wprost wspaniale!!!! sami zobaczcie!!! Znowu laureaci wśród naszych uczniów a nasza szkoła znowu wśród najlepszych szkół!!!! W dniach 08 -10.06.2018r. w Lidzbarku odbył się Etap Centralny XXXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej z udziałem naszych uczniów […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress