Dni do wakcji:

Sylwetki sportowców – Kasia Przyczyna

Kasia Przyczyna

W tym momencie zajmuje pierwsze miejsce w Kadrze Narodowej Polski Juniorów

  • 1 miejsce w Pucharze Polski Juniorek Sochaczew
  • 2 miejsce w Pucharze Polski Seniorek Warszawa
  • 3 miejsce w Baltic Judo Cup Otwarty Puchar Polski Juniorek Gdynia
  • 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Regionu Centralnego Seniorek Warszawa
  • 5 miejsce w Warsaw Judo Open Otwarty Puchar Polski Juniorek Warszawa
  • 1 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Juniorek Warszawa
  • 7 miejsce w European Judo Cup Puchar Europy Juniorek Gdynia
  • 5 miejsce w Pucharze Polski Juniorek Luboń
  • 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Lublin

Marian Popis

Dodano: 28.02.2018, do kategorii Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Jesteśmy najlepsi!!!

16.03.2018, Aktualności

15.03.2018 Gala wręczenia nagród Powiatowego Konkursu Geograficznego „Geomaniak” w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Uczniowie klasy III b wraz z wychowawcą Robertem Gałązką w towarzystwie Pani Dyrektor ZS im Marii Skłodowskiej-Curie Marleną Pustołą uczestniczyli […]

Marian Popis

Czytaj całość

Wystawa

16.03.2018, Aktualności

Wystawa „Oddziały Łupaszki” przygotowana przez IPN w Szkołach Salezjańskich. Uczniowie III b ZS im. M Skłodowskiej-Curie wraz z wychowawcą Robertem Gałązką 15.03.18 uczestniczyli w wystawie i prelekcji poświęconej Żołnierzom Wyklętym – „Oddziały Łupaszki” Na 22 […]

Marian Popis

Czytaj całość

Góra Grosza

15.03.2018, Aktualności, Samorząd Uczniowski

Jak co roku nasza Szkoła włączyła się w akcję Góra Grosza! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w zbiórkę pieniędzy, a przede wszystkim tym, którzy je ofiarowali! Udało nam się zebrać prawie 40kg monet o nominałach 1gr, 2gr, […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress