DO WAKACJI !!!

Światowy Dzień Wolontariusza

05.01.2020 Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Wolontariusza. W imieniu Dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły bardzo dziękujemy uczniom i nauczycielom sprawującym opiekę nad wolontariatem, zaangażowanym w pomoc osobom lub zwierzętom potrzebującym. Jesteśmy dumni, że mamy Was wśród swoich przyjaciół lub znajomych.

Marta Zaborowska

Dodano: 24.02.2021, do kategorii Wolontariat

Aktualności

Dni otwarte w UTH

07.04.2021, Aktualności

  Zobacz także prezentację

Czytaj całość

https://www.oke.waw.pl/artykuly/podglad.php?id_artykulu=3538

01.04.2021, Aktualności

  Informacja na temat wglądów do sprawdzonych i ocenionych prac z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonego w sesji czerwiec – lipiec 2020 oraz link do aplikacji służącej do składania wniosków o wgląd do pracy […]

Izabela Chłopik

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Skip to content