DO KOŃCA WAKACJI !!!

Status „Dobrej praktyki”

Miło nam poinformować, że nasza wspaniała szkoła jako placówka z Mińska Mazowieckiego brała udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” organizowanym przez Fundację Funduszu Współpracy oraz Kuratorium Oświaty. Otrzymaliśmy ponownie status „Dobrej praktyki” Stworzony przez nas projekt dotyczył metodyki nauczania – projekt : „Innowacyjne metody nauczania przedmiotów zawodowych kluczem do sukcesów zawodowych uczniów”. Projekt przygotowały: Kierownik Szkolenia Praktycznego mgr Maria Bartnicka-Wójcicka oraz lek. wet. Ela Fabczak. Naszym kochanym uczniom, olimpijczykom, finalistom konkursów, stypendystom naukowym serdecznie dziękujemy za tematyczną inspirację. Chciałyśmy w ten sposób pokazać całej Polsce jak ważna jest praktyczna i innowacyjna nauka przedmiotów zawodowych i jakie mamy doskonale efekty na egzaminach i olimpiadach!!! Wszystkim partnerom naukowym: UPH Instytut Zootechniki Rybactwa , SGGW dr Katarzyna Olbrych , lecznicom weterynaryjnym przyjmującym naszych praktykantów bardzo dziękujemy za wsparcie naukowe, a naszym nauczycielom za zaangażowanie w Dni Zawodowca, przywożenie zwierząt na lekcje, przywożenie pomocy naukowych, kreatywność i PASJĘ w pracy. Rozdanie dyplomów już po feriach.

Dodano: 03.02.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress