DO WAKACJI !!!

Status „Dobrej praktyki”

Miło nam poinformować, że nasza wspaniała szkoła jako placówka z Mińska Mazowieckiego brała udział w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości” organizowanym przez Fundację Funduszu Współpracy oraz Kuratorium Oświaty. Otrzymaliśmy ponownie status „Dobrej praktyki” Stworzony przez nas projekt dotyczył metodyki nauczania – projekt : „Innowacyjne metody nauczania przedmiotów zawodowych kluczem do sukcesów zawodowych uczniów”. Projekt przygotowały: Kierownik Szkolenia Praktycznego mgr Maria Bartnicka-Wójcicka oraz lek. wet. Ela Fabczak. Naszym kochanym uczniom, olimpijczykom, finalistom konkursów, stypendystom naukowym serdecznie dziękujemy za tematyczną inspirację. Chciałyśmy w ten sposób pokazać całej Polsce jak ważna jest praktyczna i innowacyjna nauka przedmiotów zawodowych i jakie mamy doskonale efekty na egzaminach i olimpiadach!!! Wszystkim partnerom naukowym: UPH Instytut Zootechniki Rybactwa , SGGW dr Katarzyna Olbrych , lecznicom weterynaryjnym przyjmującym naszych praktykantów bardzo dziękujemy za wsparcie naukowe, a naszym nauczycielom za zaangażowanie w Dni Zawodowca, przywożenie zwierząt na lekcje, przywożenie pomocy naukowych, kreatywność i PASJĘ w pracy. Rozdanie dyplomów już po feriach.

Dodano: 03.02.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Studniówka 8.02.2020

10.02.2020, Aktualności

Studniówka 2020! W tym roku Bal Maturalny zorganizowany był w Baczącej w sali Bianco. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Miński Pan Antoni Jan Tarczyński! Oglądając piękne polonezy wykonane przez klasy maturalne, przeżyliśmy razem wzruszające chwile. […]

Czytaj całość

Zaproszenie do składania ofert

06.02.2020, Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót pn. : „Remont sali gimnastycznej i sali lekcyjnej nr 12 wraz z zapleczem”

Czytaj całość

Spotkanie z dr. Rafałem Roguskim

06.02.2020, Aktualności

Dnia 5 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z dr. Rafałem Roguskim, którego pretekstem jest inauguracja obchodów 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej. Pan doktor jest pracownikiem Uniwersytetu Przygodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress