DO WAKACJI !!!

Spotkanie dla kandydatów na przewodniczącego SU

Wszystkich kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek (08.10), na długiej przerwie do sali gimnastycznej. Zapraszamy również uczniów, którzy aktywnie chcą włączyć się w pracę Samorządu.

Marta Zaborowska

Dodano: 07.10.2019, do kategorii Aktualności, Samorząd Uczniowski

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.