DO WAKACJI !!!

Powiatowy Konkurs Historyczny „Drogi Polski do Niepodległości”

Dnia 8 listopada 2018  w naszej szkole odbył się finał Powiatowego Konkursu Historycznego „Drogi Polski do Niepodległości”. Udział wzięły trzy drużyny z  powiatu mińskiego: Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza oraz Zespołu Szkól im. M. Skłodowskiej – Curie. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Trochimiuk z klasy III B, Natalia Falińska oraz Julia Hodowicz z klasy II B. Wywalczyły one II miejsceWygrała drużyna z  Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, natomiast III miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza w Mrozach. Organizacją konkursu zajęła się klasa II B pod opieką p. Anny Rokickiej oraz p. Magdaleny Tomasiak.

Anna Rokicka

Dodano: 09.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Giełda Szkół Średnich 2019

17.05.2019, Aktualności

29.04.2019r. nauczyciele i uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w Giełdzie Szkół Średnich. Oferta edukacyjna naszej placówki cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów i ósmoklasistów. Uczniowie mogli pogłębić swoją  wiedzę na temat interesujących ich kierunków kształcenia, […]

Marian Popis

Czytaj całość

26.04.2019 r. – uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich

10.05.2019, Aktualności

Dzień 26 kwietnia 2019 r., dla tegorocznych maturzystów, to ostatni  szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą współtworzyli i sprawiali, że jest ona właśnie taka, a […]

Marian Popis

Czytaj całość

Strofy pod samowarem

17.04.2019, Aktualności

Wiadomość z ostatniej chwili! Nasza koleżanka Kateryna Panasovska z 1B wygrała XVI Konkurs Poezji „Strofy pod samowarem” w Siedlcach !!! W konkursie również wzięli udział uczennice naszej szkoły Elżbieta Miąsko 1A i Natalia Andrzejczuk 1C. […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress