DO WAKACJI !!!

Powiatowy Konkurs Historyczny „Drogi Polski do Niepodległości”

Dnia 8 listopada 2018  w naszej szkole odbył się finał Powiatowego Konkursu Historycznego „Drogi Polski do Niepodległości”. Udział wzięły trzy drużyny z  powiatu mińskiego: Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza oraz Zespołu Szkól im. M. Skłodowskiej – Curie. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Trochimiuk z klasy III B, Natalia Falińska oraz Julia Hodowicz z klasy II B. Wywalczyły one II miejsceWygrała drużyna z  Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, natomiast III miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza w Mrozach. Organizacją konkursu zajęła się klasa II B pod opieką p. Anny Rokickiej oraz p. Magdaleny Tomasiak.

Anna Rokicka

Dodano: 09.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Zwalczamy czerniaka skóry

13.12.2018, Aktualności

Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Mikołajkowy mecz

11.12.2018, Aktualności

Mikołajkowy mecz nauczyciele-uczniowie! Doskonała gra zawodników, niezapomniane emocje. Pani Dyrektor stanęła na wysokości…… Publiczność dopisała. Wspaniały dzień! Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

06.12.2018, Aktualności

Nasze uczennice Gabrysia i Maja oraz Pani dyr mgr Marlena Pustoła na wręczeniu Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Zobaczcie jak warto się dobrze uczyć.Wielkie brawa dziewczyny. Szkoła z Was jest dumna. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress