DO WAKACJI !!!

Powiatowy Konkurs Historyczny „Drogi Polski do Niepodległości”

Dnia 8 listopada 2018  w naszej szkole odbył się finał Powiatowego Konkursu Historycznego „Drogi Polski do Niepodległości”. Udział wzięły trzy drużyny z  powiatu mińskiego: Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza oraz Zespołu Szkól im. M. Skłodowskiej – Curie. Naszą szkołę reprezentowały: Gabriela Trochimiuk z klasy III B, Natalia Falińska oraz Julia Hodowicz z klasy II B. Wywalczyły one II miejsceWygrała drużyna z  Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. A. Czartoryskiego, natomiast III miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkól im. A. Mickiewicza w Mrozach. Organizacją konkursu zajęła się klasa II B pod opieką p. Anny Rokickiej oraz p. Magdaleny Tomasiak.

Anna Rokicka

Dodano: 09.11.2018, do kategorii Aktualności

Aktualności

Geomaniak

21.01.2019, Aktualności

Mamy drugie miejsce w Powiecie Mińskim!!! Coroczny konkurs na najlepszego geografa w powiecie mińskim „Geomaniak” zakończył się sukcesem naszych uczniów. W finale XII edycji tego konkursu Weronika Czyż z kl III B zajęła drugie miejsce, […]

Marian Popis

Czytaj całość

DZIEŃ DAWCY SZPIKU

21.01.2019, Aktualności

REJESTRACJA DATA: 22.01.2019 r. GODZINA: 10:00 – 12:00 MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ_CURIE ADRES: 1 PLM WARSZAWA 1 05-300 MIŃSK MAZOWIECKI   Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym

21.01.2019, Aktualności

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym 18.01.2019 r. leśnicy z naszej szkoły brali udział w zajęciach z entomologii leśnej na Wydziale Leśnym SGGW prowadzonych przez dr. hab. Tomasza Mokrzyckiego, jednego z najlepszych entomologów nie tylko w […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress