DO WAKACJI !!!

Powiatowe Rozgrywki w Piłce Koszykowej Dziewcząt

Dnia 6.04.2018 r. odbyły się finał Powiatowych Rozgrywek w Piłce Koszykowej Dziewcząt.

Nasze uczennice rywalizowały z Zespołem Szkół nr  1 w Mińsku Mazowieckim. Dziewczęta wywalczyły II miejsce ustępując tylko „Budowlance”.

Serdecznie gratulujemy naszym „srebrnym” dziewczętom.

Opiekun grupy

Lidia Karczewska

Dodano: 10.04.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.