DO WAKACJI !!!

Podpisanie porozumienia

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Porozumienie podpisały: Rektor dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH i Dyrektor Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie Marlena Pustoła

W uroczystości wzięli udział Wicestarosta Powiatu Mińskiego Witold Kikolski, gen. Marek Dukaczewski – wykładowca UTH, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie.

Marian Popis

Dodano: 10.12.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Życzenia

20.12.2019, Aktualności

Z okazji   zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia oraz realizacji celów  w  życiu  osobistym  i  zawodowym. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Warsztaty

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Porozumienie podpisały: Rektor dr hab. […]

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress