DO KOŃCA WAKACJI !!!

Podpisanie porozumienia

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Porozumienie podpisały: Rektor dr hab. Iwona Przychocka, prof. UTH i Dyrektor Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie Marlena Pustoła

W uroczystości wzięli udział Wicestarosta Powiatu Mińskiego Witold Kikolski, gen. Marek Dukaczewski – wykładowca UTH, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie.

Marian Popis

Dodano: 10.12.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress