DO KOŃCA WAKACJI !!!

Piłkarskie Złotka

30 maja odbyły się finały Mistrzostw Powiatu w piłkę nożną Dziewcząt. Nasze zawodniczki przystępowały do nich w roli faworytów, gdyż w rundzie zasadniczej wygrały wszystkie mecze z rywalkami za całego powiatu- 2:1 z ZS nr 1,   2:1 z  ZSA ,  4:0 z LO w Sulejówku, 2:1 z LO w Mrozach, 3:0 z ZSE. Zatem w dobrych nastrojach i pozytywnie nastawieni stawiliśmy się z rana do walki o najwyższe laury. W pierwszej odsłonie przyszło nam się zmierzyć z ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego. W podstawowym wymiarze czasu padł remis 0:0, dlatego też dziewczyny musiały podejść do rzutów karnych. W nich okazały się zdecydowanie lepsze od swych rywalek i jako pierwsze zameldowały się w wielkim finale. W kolejnych „półfinałowych” spotkaniach w systemie do dwóch przegranych zwycięską ręką do finału wszedł nasz rywal z pierwszego meczu – ZS nr 1. W meczu o trzecie miejsce spotkały się drużyny  ZS Ekonomicznych oraz ZS Agrotechnicznych, w którym po rzutach karnych lepsze okazały się zawodniczki ZSA.

W najważniejszym meczu rozgrywek poziom stał na najwyższym poziomie. Zarówno jedna jak i druga drużyna nie pozwalała sobie na błędy w obronie. Jednakże Nasze zawodniczki wykazały się niezwykłą dojrzałością i zdeterminowaniem co zaowocowało zdobyciem pierwszej bramki. Ten wynik utrzymywał się do ostatniej akcji meczu, w której…. kolejnego gola strzeliły dziewczyny z „Chemika, pieczętując swoją wyższość na boisku, zarazem wygrywając całe rozgrywki.

Dodatkowym uznaniem wyróżniono Naszą bramkarkę – Dominikę Romaszuk, która otrzymała statuetkę dla „najlepszej bramkarki rozgrywek”

Tym niezmiernie miłym akcentem zakończyły się tegoroczne  zmagania naszych Złotych Piłkarek, którym GRATULUJEMY!!!!

skład drużyny – (od lewej na górze) Izabela Wiercioch, Milena Piwowarczyk, Agnieszka Rześkiewicz, Weronika Wadas, Aleksandra Królak, Dominika Romaszuk, Martyna Kunka; (od lewej na dole) – Justyna Pasik, Laura Staska, Magdalena Jędrzejewska.

zobacz galerię

Piotr Wycisłowski

Dodano: 26.06.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress