Dni do wakcji:

Osiągnięcia uczniów

 ZNACZĄCE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ
im. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE w MIŃSKU MAZOWIECKIM
w LATACH 2003- 2017

2016/2017

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

klasa

 

Nazwa olimpiady/konkursu

 

Zajęte miejsce

 

Opiekun

1.

Monika Całka

Julia Jaroszczyk

Aleksandra Gruszczyńska

I TA

 

ITA

 

IIC

Międzypowiatowy Konkurs „Ten jest dobry, kto chce być dobry”. Konkurs akcji charytatywnej i test wiedzy o życiu św. Barat Alberta I miejsce mgr Marta Zaborowska, mgr Monika Woźniak
2. Weremiuk Marta IIA LO I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie im. Simony Kossak I miejsce mgr Iwona Poziemska
3. Hawryś Erwin IIA LO I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie im. Simony Kossak II miejsce mgr Iwona Poziemska
4. Nalazek Jakub III TL I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Leśnictwie im. Simony Kossak III miejsce mgr inż. Daria Górecka
5. Jackiewicz Jakub III TL Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych blok tematyczny -leśnictwo Udział w eliminacjach okręgowych w  Warszawie mgr inż. Jakub Górecki
6.

Weremiuk Marta

Hawryś Erwin

Hawryś Kacper

II A LO VII edycja Międzynarodowego Konkursu „ Młodzież w lasach Europy” II miejsce w Finale Krajowym

mgr Iwona Poziemska

 

 

7.

Weremiuk Marta II A LO VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych II miejsce mgr Joanna Muller
8. Rek Łukasz II A LO  Powiatowy Konkurs Polonistyczny „ Śladami wyobraźni Bolesława Leśmiana” II miejsce mgr  Domańska Katarzyna
9.

Sękowska Sandra

Gąska Grzegorz

Parol Krzysztof

Bojanowski Adrian

Michalczyk Sebastian

 

II A

 

II C

 

IIC

 

IIC

 

IIC

Powiatowe Zawody Pierwszej Pomocy Drużyn Ratowniczych II miejsce mgr Alina Pomierna
10. Witowska Patrycja II B LO XIII edycja Konkursu Papieskiego poświęconego życiu i nauczaniu Jana Pawła II organizowanego przez Instytut Tertio Millennio wyróżnienie mgr Halina Rokicka
11. Gąska Grzegorz II C LO Powiatowy Konkurs „ Młodzież zapobiega pożarom” I miejsce mgr Alina Pomierna
12. Domańska Maria IIIA LO Ogólnopolski Konkurs „ Pomóż ocalić życie bezbronnemu”  organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka w Krakowie wyróżnienie mgr Halina Rokicka
13. Barszczewski Konrad IV TW Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Finalista etapu centralnego

Lek. Wet. Elżbieta Fabczak,

 lek. Wet. Aleksandra Łuszkiewicz, mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

14. Weremiuk Marta II A Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych I miejsce mgr Marek Stasinowski
15. Domański Wojciech II B Wojewódzki Konkurs historyczno- marinistyczny „Dwa oblicza Pułaskiego” VII miejsce w finale mgr Anna Rokicka
16.

Kotuszewska Agata

Piasecki Jakub

Mroczek Martyna

III A Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Patria Nostra” laureaci mgr Anna Rokicka
17. Stempień Weronika I A Powiatowy Konkurs Ekologiczny  „Powiat Miński- wymarzone miejsce na wakacje- W zgodzie z naturą” II miejsce mgr Maria Bartnicka- Wójcicka
18. Bajak Katarzyna II TL XXX Ogólnopolski Konkurs „ Mój las” Wyróżnienie w  etapie regionalnym mgr inż. Daria Górecka
19.

Duniewski Dawid

Rosa Mateusz

Jasiński Jakub

Grzesińska Natalia

Nestorowicz Karol

Sosiński Piotr

Zwierz Damian

I TL

 

I TL

 

I TL

 

I TL

 

I TL

 

I TL

I TL

XI Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Kulturomaniak 2017 wyróżnienie mgr inż. Daria Górecka
20.

Adamiec Patrycja

Piwowarczyk Milena

Jędrzejewska Magdalena

Osica Katarzyna

Wiercioch Izabela

Romaszuk Dominika

Kowalczyk Maria

Cacko Izabela

Muszelik Magdalena

Rześkiewicz Agnieszka

Konopacka Martyna

Gryz Paulina

IB

 

IC

 

IC

 

IB

 

IA

 

IIW

 

IIIA

 

IIIB

ITOL

 

ITLO

 

IC

 

IC

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt III miejsce mgr Lidia Karczewska
21.

Gańko Karolina

Gryz Paulina

Kaczmarek Weronika

Hardej Maja

Kurpias Klaudia 

Cacko Izabela

Romaszuk Dominika

Żurawska Dorota

Zaborowska Łaura

Trojanowska Michalina

Trochimiuk Gabriela

Weremiuk Marta

Zawada Aldona

Konowrocka Agata

IIILA

 

IC

IB

 

ITW

IIIW2

 

IIIB

IIW

 

IC

 

IIC

 

IIA

 

IB

 

IIA

 

IIIB

 

IB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt III miejsce mgr Lidia Karczewska
22.

Wiercioch Izabela

Reguła Paulina

Marczak Oliwia

IA

 

IIB

 

IW

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym  Dziewcząt

 

IV miejsce

 

mgr Lidia Wilczyńska

 

23.

 Gańko Karolina

Grabarczyk Sylwia

Wiercioch Izabela

Rosłoń Patrycja

Adamiak Patrycja

Dobosz Magdalena

Gryz Paulina

Jędrzejewska Magdalena

Nagraba Maja

Gruszkowska Aleksandra

Kowalczyk Maria

Witowska Patrycja

IIITA

 

IA

 

IA

 

IA

 

IB

 

IC

 

IC

IC

 

IIC

 

IIC

 

IIIA

 

IIB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej  Dziewcząt

 

 

I V miejsce mgr Lidia Wilczyńska
24.

Wiercioch Izabela

Nalewka Wiktoria

Zwierz Dominika

Trochimiuk Gabriela

IA

 

IB

 

IB

 

IB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta dziewcząt 4*400m III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

 

mgr Lidia Karczewska

25. Kaczmarek  Weronika I B Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce indywidualnie skok wzwyż

mgr Lidia Wilczyńska

 

mgr Lidia Karczewska

26. Rześkiewicz Agnieszka I TLO Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce I miejsce indywidualnie na dystansie 800 m

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

27. Drużyna dziewcząt   Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

28.

Sado Patryk

Wozniak Dawid 

Wojtyński Michał

Laskowski Karol

Rek Łukasz

Dziak Damian

Mikos Filip

Osica Konrad

Żydkiewicz Jan

Czyżak Kamil

Proczka Kacper

Nalazek Jakub

Kowalewski Sebastian

IVTW

IIIA

 

IIIW1

 

IW

 

IIA

IIC

 

IIC

IIC

IIC

 

IITA

 

IIC

IIITW

 

IIW

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców III miejsce mgr Piotr Wycisłowski
29. Gielo Aleksandra III B X Powiatowy Konkurs Geograficzny „ Geomaniak” III miejsce mgr Jolanta Słodownik

 

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ 

  1. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE

w MIŃSKU MAZOWIECKIM w roku szkolnym 2016- 2017 w I semestrze

Lp. Nazwisko i imię klasa Nazwa olimpiady/konkursu Zajęte miejsce Opiekun
1. Wiercioch Izabela IA Indywidualne Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych III miejsce

mgr Agata Buśko

mgr Piotr Wycisłowski

2.

drużyna dziewcząt:

Kowalczyk Maria

Weremiuk Marta

Zaborowska Laura

Gruba Aleksandra

Gnich Natalia

Wiercioch Izabela

Reguła Paulina

Gruszkowska Aleksandra

 

IIIA

IIA

IIC

IIC

IIC

IA

IIB

IIC

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych- sztafeta I miejsce dziewczęta

mgr Agata Buśko

mgr Piotr Wycisłowski

 


2015/2016

Lp. Nazwisko i imię klasa Nazwa olimpiady/konkursu Zajęte miejsce Opiekun
1. Domańska Maria IIA LO XXXI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej finalistka  etapu regionalnego mgr Iwona Poziemska
2. Bogusz Konrad IVTW Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych IV m w etapie okręgowym- kwalifikacja do etapu centralnego lek.wet.Aleksandra Nowicka
3. Parulska Urszula IVTW Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych X m w etapie regionalnym lek.wet. Aleksandra Nowicka
4. Ziubińska Izabela III A Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Poezji i Prozy ks. J. Twardowskiego II miejsce mgr Marzena Piętka
5. Czerniakowska Kinga III B GEOMANIAK- Powiatowy Konkurs geograficzny II miejsce mgr Robert Gałązka
6. Papierowska Weronika III C GEOMANIAK- Powiatowy Konkurs geograficzny II miejsce mgr Jolanta Słodownik
7. Bogusz Konrad IV TW Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych VII miejsce w finale centralnym lek.wet. Aleksandra Nowicka
8. Grzesiński Kamil III TA III Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych I miejsce mgr Marek Stasinowski
9. Krążąła Natalia I TW III Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych II miejsce mgr Marek Stasinowski
10. Kądziela Jan I TW III Powiatowy Konkurs Historyczny Wiedzy o Żołnierzach Wyklętych III miejsce mgr Marek Stasinowski
11. Pytkowska Oliwia II TA IX Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej Edwarda Stachury III miejsce

mgr Elzbieta Horoszko,

mgr Katarzyna Domańska

12. Serzysko Sandra III w1 XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy „ Sprawny w Zawodzie- Bezpieczny w Pracy 2016” Konkurs Fryzjerski IV miejsce
13. Kaim Angelika ITA Konkurs Ogólnopolski „Wielcy Polacy XX wieku” Finalistka Konkursu mgr Marta Zaborowska
14. Kuźma Ewelina II C Olimpiada Teologii Katolickiej udział w etapie diecezjalnym mgr Marta Zaborowska
15.

Domańska Maria

Piasecki Jakub

Mirosz Natalia

IIA

II A

II A

Ogólnopolski Konkurs Historyczny nt.” Kościół Katolicki w PRL i św. Jan Paweł II” IV miejsce mgr Halina Rokicka
16. Domańska Maria II A Powiatowy Konkurs Matematyczno- Artystyczny –„ „Geometria wokół nas” III miejsce mgr Izabela Fiedorczuk
17.

Domańska Maria

Koseska Katarzyna

Królak Agnieszka

IIA

ITL

ITL

Powiatowy Konkurs Historyczny „1050 Rocznica Chrztu Polski” I miejsce

mgr Barbara Selerska

mgr Magdalena Tomasiak

 

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ
im. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE
w MIŃSKU MAZOWIECKIM w roku szkolnym 2015- 2016 w II semestrze

Lp. Nazwisko i imię klasa Nazwa olimpiady/konkursu Zajęte miejsce Opiekun

Konopacka Magda

Wożniak Katarzyna

Durka Karolina

Kozicka Barbara

Romaszuk Dominika

Cacko Izabela

Mateńka Magdalena

Kurpias Klaudia

Malinowska Dorota

Kowalczyk Maria

Kieliszczyk Sylwia

IIIB

IIIB

IIIA

IIIA

Iw2

IIB

ITW

IIW2

IIIB

IIA

IA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt I miejsce mgr Lidia Karczewska

Kozicka Barbara

Kurpias Klaudia

Gańko Karolina

Durka Karolina

Milewska Wioletta

Zawada Aldona

Cacko Izabela

Zaborowska Laura

Trojanowska Michalina

Domańska Małgorzata

IIIA

IIw2

IITA

IIIA

IIIB

IIB

IIB

IC

IA

IIIA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Koszykowej Dziewcząt I miejsce mgr Lidia Karczewska

Barej Natalia

Reguła Paulina

Kozicka Barbara

IIB

IB

IIIA

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym- dziewczęta III miejsce mgr Lidia Wilczyńska

Nalazek Jakub

Żydkiewicz Jan

Osica Konrad

Jackiewicz Jakub

IITL

IC

IC

IITL

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym -chłopcy V miejsce mgr Lidia Wilczyńska

Czapski Piotr

Główka Piotr

Mackiewicz Marcin

Boguta Michał

IA

IIITA

ITL

IIIB

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- sztafeta chłopców III miejsce mgr Piotr Wycisłowski

Stangret Marta

Derlatka Aleksandra

Malinowska Dorota

Wiechetek Wiktoria

IIIA

IIA

IIIB

IIIA

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- sztafeta dziewcząt II miejsce mgr Piotr Wycisłowski

Gańko Karolina

Sierpień Patrycja

Pyrzanowska Sylwia

Chudzik Paulina

Stangret Marta

Milewska Wioletta

Głąb Aleksandra

Osińska Agnieszka

Nagraba Maja

Gruszkowska Aleksandra

Kowalczyk Maria

IITA

IIIB

IIIB

IIIB

IIIA

IIIB

IIITA

IIIB

IC

IC

IIA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt III miejsce mgr Lidia Wilczyńska

Zaborowska Laura

Kowalczyk Maria

Karczmarek Weronika

Gnich Natalia

IC

IIA

IIC

IC

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta dziewcząt 4*400m II miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Piasecki Jakub

Boguta Michał

Batycki Michał

Nalazek Jakub

IIA

IIIB

IC

IITL

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta chłopców 4*100m III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Hawryś Erwin

Hawryś Kacper

Boguta Michał

Piotrowski Jakub

Mackiewicz Marcin

IA

IA

IIA

IC

IC

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta chłopców 4*400m IV miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Hawryś Erwin IA Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce indywidualnie na dystansie !500m

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Reguła Paulina IB Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce II miejsce indywidualnie na dystansie 800m

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Kowalczyk Maria IA Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce indywidualnie na dystansie 400m

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Nagraba Maja

Gruszkowska Aleksandra

Murasicka Oliwia

Szuchnik Patrycja

IC

IC

IB

IB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta dziewcząt 4*100m III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Drużynowo dziewczęta Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Drużynowo chłopcy Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Lidia Karczewska

Sado Patryk

Boguta Michał

Wozniak Dawid

Wojtyński Michał

Laskowski Karol

Rek Łukasz

Dziak Damian

Mikos Filip

Górski Bartłomiej

Osica Konrad

Żydkiewicz Jan

Czyżak Kamil

Proczka Kacper

IIITW

IIIB

IIA

IIW1

IB

IA

IC

IC

II TW

IC

IC

ITA

IC

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców III miejsce mgr Piotr Wycisłowski

Nalazek Jakub

Woźniak Dawid

Osica Konrad

Żydkiewicz Jan

Dziak Damian

Proczka Kacper

Laskowski Karol

Rek Łukasz

Sado Patryk

Górski Bartłomiej

II Tl

IIA

IC

IC

IC

IC

IB

IA

III Tw

II Tw

III Pokoleniowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Mężczyzn o Puchar Starosty Mińskiego i Dyrektora Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie IV miejsce

mgr Piotr Wycisłowski

organizacja i opieka

 

OSIĄGNIĘCIA  SPORTOWE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ
im. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE
w MIŃSKU MAZOWIECKIM w roku szkolnym 2015- 2016 w I semestrze

Lp. Nazwisko i imię klasa Nazwa olimpiady/konkursu Zajęte miejsce Opiekun
1.

Reguła Paulina

Hawryś Erwin

IB LO

IA LO

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce

III miejsce

Mgr Lidia Karczewska

mgr Piotr Wycisłowski

11.

drużyna dziewcząt:

Plich Weronika

Przyczyna Katarzyna

Reguła Paulina

Szuchnik Patrycja

Gnich Natalia

Zaborowska Laura

Nagraba Maja

Szwejk Dominika

Gruba Aleksandra

Karczewska Magdalena

Kowalska Maria

I B

IB

IB

IB

IC

IC

IC

IC

IC

IIA

IIA

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych- sztafeta II miejsce dziewczęta mgr Lidia Wilczyńska
12.

drużyna chłopców:

Piwowarek Bartosz

Mitrut Filip

Hawryś Erwin

Hawryś Kacper

Woźniak Michał

Nalazek Jakub

Żydkiewicz Jan

Piasecki Jak

Kraszewski Filip

IIIA

IITW

IA

IA

IIIA

IITL

IC

IIA

IIB

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych- sztafeta V miejsce chłopcy mgr Lidia Wilczyńska

 

2014/2015

Lp. Nazwisko i imię klasa Nazwa olimpiady/konkursu Zajęte miejsce Opiekun
1. Domańska Maria IA LO Powiatowy Konkurs Papieski – „ Pocztówka do Jana Pawła II” I miejsce mgr Halina Rokicka
2. Wardzyńska Natalia IA LO Powiatowy Konkurs Papieski – „ Pocztówka do Jana Pawła II” II miejsce mgr Halina Rokicka
3. Rudnik Weronika IIA LO Powiatowy Konkurs Papieski – „ Pocztówka do Jana Pawła II” III miejsce mgr Halina Rokicka
4. Frączkowska Kinga III A LO

Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów

z powiatu mińskiego

udział w etapie powiatowym mgr Iwona Poziemska
5. Jackiewicz Jakub I TL

Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów

z powiatu mińskiego

udział w etapie powiatowym mgr Iwona Poziemska
6. Ufnal Patryk ITW

Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów

z powiatu mińskiego

udział w etapie powiatowym mgr Maria Bartnicka- Wójcicka
7. Polak Marlena IIB LO

Powiatowy Konkurs Ekologiczny dla uczniów

z powiatu mińskiego

udział w etapie powiatowym mgr Maria Bartnicka- Wójcicka
8. Grądzka Natalia IIIA LO XIX Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności udział w etapie okręgowym mgr Iwona Poziemska
9. Grzesiński Kamil IITA VIII Powiatowy Konkurs Chemiczny III miejsce mgr Urszula Bartnicka
10. Celej Klaudia IIA LO Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych III miejsce mgr Piotr Wycisłowski
11.

drużyna dziewcząt:

Kopczyńska Natalia

Kowalczyk Julia

Choromańska Małgorzata

Majchrzyk Karolina

Czyż Karolina

Wieczorek Wiktoria

Romaszuk Dominika

Kozicka Barbara

Celej Klaudia

Szuba Magdalena

ITA

IIA

IW2

IW2

IW2

ITW

IB

IIA

IIA

IIIC

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych IV miejsce mgr Piotr Wycisłowski
12.

drużyna chłopców:

Wnuk Damian

Mitrut Filip

Główka Piotr

Kwarciany Michał

Chmielewski Arkadiusz

Szary Adrian

Nowak Łukasz

Wójcik Karol

Mackiewicz Robert

Piwowarek Bartosz

ITW

ITW

IITA

IIB

IIID

IIIA

IIIA

IIIA

IIIC

IIITW

Powiatowe Biegi Przełajowe Szkół Ponadgimnazjalnych IV miejsce chłopcy mgr Piotr Wycisłowski
13.

Kozicka Barbara

Gańko Karolina

Milewska Wioletta

Zawada Aldona

Romaszuk Dominika

Cacko Izabela

Domańska Małgorzata

Kurpias Klaudia

Wocial Joanna

Zagańczyk Katarzyna

Gałecka Sylwia

IIA

ITA

IIB

IB

IB

IB

IIA

IW2

IW2

IIIA

IIIC

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce

Koszykowej Dziewcząt

II miejsce mgr Lidia Karczewska
14.

Konopacka Magda

Wożniak Katarzyna

Chudzik Paulina

Durka Karolina

Kozicka Barbara

Romaszuk Dominika

Cacko Izabela

Jończyk Eliza

Kurpias Klaudia

IIB

IIB

IIB

IIA

IIA

IB

IB

IC

IW2

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Dziewcząt I miejsce mgr Lidia Karczewska
15.

Parulska Ula

Konopacka Magdalena

Kozicka Barbara

IIITW

IIIB

IIA

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym- dziewczęta III miejsce mgr Piotr Wycisłowski
16.

Nalazek Jakub

Zakrzewski Marcin

ITA

IIA

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym -chłopcy VI miejsce mgr Piotr Wycisłowski
17.

Piasecki Jakub

Jaworowski Michał

Mackiewicz Robert

Włodarczyk Rafał

IA

IIIA

IIIC

IC

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- sztafeta chłopców II miejsce mgr Piotr Wycisłowski
18.

Warszawska Weronika

Derlatka Aleksandra

Rokicka Kinga

Wojciechowska Aleksandra

IIIC

IA

IITW

IIIA

Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- sztafeta dziewcząt I miejsce mgr Piotr Wycisłowski
19. Warszawska Weronika IIIC Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- osiągnięcia indywidualne- styl klasyczny I miejsce mgr Piotr Wycisłowski
20. Derlatka Aleksandra IA Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu- osiągnięcia indywidualne – styl dowolny I miejsce mgr Piotr Wycisłowski
21.

Sadecka Karolina

Sierpień Patrycja

Pyrzanowska Sylwia

Chudzik Paulina

Gańko Karolina

Stangret Marta

Durka Karolina

Gontarz Magdalena

Osińska Agnieszka

Głąb Aleksandra

ITAL

IIB

IIB

IIB

ITAL

IIA

IIA

IIB

IIB

IITA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt IV miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Piotr Wycisłowski

22.

Karpińska Dominika

Przybysz Kamila

Milewska Wioletta

Konopacka Magda

IIC

IC

IIB

IIB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta dziewcząt 4*100m II miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Piotr Wycisłowski

23.

Piasecki Jakub

Boguta Michał

Piwowarek Bartosz

Kwarciany Michał

IA

IIB

IIA

IIB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta chłopców 4*400m III miejsce

mgr Piotr Wycisłowski

mgr Lidia Wilczyńska

24.

Chudzik Paulina

Konopacka Magda

Celej Klaudia

Romaszuk Dominika

IIB

IIB

IIA

IB

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkiej Atletyce- sztafeta dziewcząt 4*100m III miejsce

mgr Lidia Wilczyńska

mgr Piotr Wycisłowski

25.

Sado Patryk

Wójcik Karol

Boguta Michał

Chmielewski Arkadiusz

Lachowski Wiktor

Wozniak Dawid

Czajka Dominik

Nalazek Jakub

Kwarciany Michał

Wojtyński Michał

Walas Damian

IITW

IIIA

IIB

IIID

IW2

IA

IW2

ITW

IIB

IW1

IIIA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców III miejsce mgr Piotr Wycisłowski
26.

Kwarciany Michał

Piasecki Jakub

Kolasik Rafał

Prońko Maciej

Kimaczyński Marcin

Czajka Dominik

Głowka Piotr

Woliński Damian

Domeradzki Kornel

Nowak Łukasz

IIB

IA

IIB

IW1

IIA

IW1

IITA

IW1

IIIA

IIIA

Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców V miejsce mgr Andrzej Gołowicz
27.

Sado Patryk

Wójcik Karol

Boguta Michał

Woźniak Dawid

Czajka Dominik

Nalazek Jakub

Kwarciany Michał

Wojtyński Michał

IITW

IIIA

IIB

IA

IW2

ITW

IIB

IW1

Pokoleniowy Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Mężczyzn o Puchar Starosty Mińskiego I miejsce

mgr Piotr Wycisłowski

organizacja i opieka

28. Maria Domańska IA etap diecezjalny XIX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej IV miejsce mgr Halina Rokicka
29. 3- osobowy zespół uczniów technikum w składzie :Jakub Jackiewicz, Kamil Ostrowski, Bartłomiej Śledziewski ITL finał etapu krajowego V Międzynarodowego Konkursu „ Young People In European Forests ( ogólna liczba zespołów w kraju 881) 32 miejsce mgr Iwona Poziemska

 

 

2013/2014

Katarzyna Zagańczyk ucz. Kl. II A – III m. w Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla uczniów z powiatu mińskiego – opiekun mgr Iwona Poziemska

Alicja Daśko ucz. kl. IITW – kwalifikacja do Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów z powiatu mińskiego – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka

Magda Zalewska ucz. Kl. IIIA – udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Żywieniu – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka

Jan Gorzałka ucz. kl. III C- I m w powiatowym etapie Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym / organizowanym przez p. B. Selerską i p. A. Rokicką  / . Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na Sesji Rady Powiatu Mińskiego

Joanna Duszczyk  ucz. kl. IA – udział w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Warszawie- opiekunowie mgr Halina Rokicka i mgr  Renata  Dołkowska

Kamil Grzesiński w z kl. I TA udział w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej w Warszawie- opiekunowie mgr Halina Rokicka i mgr  Renata  Dołkowska

Kinga Rokicka ucz. kl. ITW – kwalifikacja do etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun mgr Halina Rokicka

Patryk Świeczka ucz kl. II TW – udział w etapie Centralnym Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie – organizowanym przez SGGW- opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

– powiatowe biegi przełajowe;

Magda Konopacka ucz kl. I B – III m. na 1000m – opiekun mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska

II m. – w DRUŻYNOWYCH  MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W TENISIE STOŁOWYM  DZIEWCZĄT – opiekun: mgr Piotr Wycisłowski

V m. – w MISTRZOSTWACH POWIATU W PŁYWANIU – opiekun: mgr Piotr Wycisłowski

I m. – w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT   opiekun:  mgr Lidia Karczewska

III m. – w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH  W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT opiekunowie: mgr Lidia Wilczyńska,    mgr Piotr Wycisłowski

I m. – w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ    PONADGIMNAZLJALNYCH W PIŁCE HLOWEJ  DZIEWCZĄT opiekun: mgr Lidia Wilczyńska

IV m. – w MISTRZOSTWACH POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW opiekun:  mgr Piotr Wycisłowski

III m. – w MISTRZOSTWACH  POWIATU SZKÓŁ    PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW opiekun –  mgr Andrzej Gołowicz

III m.  – w MIĘDZYPOWIATOWEJ  LICEALIADZIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW   opiekun – mgr  Andrzej Gołowicz

III m. – w POKOLENIOWYM TURNIEJU SZKÓŁ     PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN O PUCHAR STAROSTY MIŃSKIEGO  organizacja i opieka: mgr Piotr Wycisłowski MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE- opieka:mgr Lidia Wilczyńska,  mgr  Piotr Wycisłowski

Drużynowo dziewczęta II m.

Magdalena Konopacka ucz. kl. IB – I m. w dystansie na 100 m

Klaudia Celej ucz. kl. I C                    – IV m. w dystansie na 800 m

Joanna Duszczyk ucz. kl. I A            – V m. w dystansie na 800 m

Katarzyna Gołędowska ucz. kl. IIA   – V m. w dystansie na 100 m

Sylwia Pyrzanowska ucz. kl. II B      – V m. skok w dal

Wiktoria Wiechetek ucz. kl. I A – III m. pchnięcie kulą

I m. sztafeta dziewcząt 4 x  100 m

III m. sztafeta chłopców 4 x 400 m

III m. sztafeta dziewcząt 4 x 400 m


2012/2013

Magda  Zalewska  ucz. kl. II A – Im na 2000m w Powiatowych Zawodach Przełajowych- opiekun mgr Lidia Wilczyńska

Aleksiej Tsiniakou ucz. kl. I A – VI m na 2000m w Powiatowych Zawodach Przełajowych- opiekun mgr Lidia Wilczyńska

Zalewska Magda ucz. kl. II A – I m. w Powiatowym konkursie Promocji Zdrowia- opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Angelika Rowicka ucz. kl. II A – III m. w Powiatowym konkursie Promocji Zdrowia- opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Magda Zalewska  ucz. kl. IIA – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XXVIII Ogólnopolskie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Kinga Kaczmarek ucz. kl. IIA – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XXVIII Ogólnopolskie Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Maria Bartnicka Wójcicka

Wiktoria Wieczorek ucz.kl IIE – I m. w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Janusza Korczaka – opiekun mgr Dorota Płoska

Kamila Łada ucz. kl. II E -– III m. w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Janusza Korczaka – opiekun mgr Dorota Płoska

Grzegorz Kozłowski  ucz.kl. IIIC – Im. I nagroda specjalna ufundowana przez wnuka Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej w Powiatowym Konkursie Poezji Michaliny Chełmońskiej- Szczepankowskiej – opiekun mgr Marlena Pustoła

Paulina Gochna  ucz. kl. IIA – udział w etapie międzyszkolnym Powiatowego Konkursu Ortograficznego- opiekun mgr Katarzyna Domańska

Kamila Łada ucz. kl. II E– udział w etapie międzyszkolnym Powiatowego Konkursu Ortograficznego- opiekun mgr Dorota Płoska

 

2011/2012

Aleksandra   Chojecka ucz. kl. III S – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

Adam Rogowski ucz. kl. II A – I miejsce w VI Powiatowym Dniu Promocji Zdrowia- opiekun mgr Jolanta Przyłucka

Bartłomiej Zieliński ucz. kl III A – udział w  etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Iwona Poziemska

Marta Gołowicz  ucz. kl III A – udział w  etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Iwona Poziemska

Dorota Michalak  ucz. kl III S – udział w  etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

Dorota Michalak  ucz. kl III S – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego  Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy  Ekologicznej opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

Joanna Kaim ucz.kl IIS – udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Jolanta Przyłucka

III miejsce dziewcząt za współzawodnictwo sportowe w ogólnej klasyfikacji powiatowej szkół ponadgimnazjalnych

IV miejsce chłopców za współzawodnictwo sportowe w ogólnej klasyfikacji powiatowej szkół ponadgimnazjalnych

Karolina Dymek ucz.kl. IIE – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym – opiekun mgr Małgorzata Kaczmarek

Sylwia Wytrykus ucz.kl. IIS – V-VI miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym – opiekun mgr Marzena Piętka

Bartosz Suski ucz. kl. IIIC – I miejsce w V Powiatowym Konkursie Geograficznym „Geomaniak” – opiekun mgr Jolanta Słodownik

Drużyna Dziewcząt w piłce koszykowej – III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłkę Koszykową- opiekun mgr Lidia Karczewska

Dryżyna Dziewcząt  tenisa stołowego – III miejsce w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego – opiekun mgr Piotr Wycisłowski

Rywalizacja powiatowa w pływaniu – opiekun mgr Piotr Wycisłowski

II m. sztafeta dziewcząt 4×50m

II m. sztafeta chłopców 4× 50m

Karol Krajewski ucz. kl. III D – II m. Styl dowolny chłopców 50 m

Mateusz  Wawryszuk ucz. kl. III D – I m. Styl dowolny chłopców 50 m

Agata Kałko ucz. kl. III D  – II m styl dowolny dziewcząt

Agnieszka Tarkowska ucz. kl. III A – IV m styl dowolny dziewcząt 50 m

Karolina Olszewska  ucz. kl. IID – IV m styl klasyczny dziewcząt 50 m

Magdalena Dybkowska ucz. kl. I A – uczestniczyła w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza

„PUSZKINIANA 2012” – opiekun mgr Elżbieta Pawlak

Magda Zalewska ucz. kl. I A – finalistka  w XXVII Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza „ PUSZKINIANA 2012” – opiekun mgr  Elżbieta Pawlak

Dorota Michalak ucz. kl. III S – II miejsce w II Powiatowym Konkursie Polonistycznym pt. „Życie i twórczość Ignacego Krasickiego” – opiekun mgr Katarzyna Domańska

II miejsce drużynowo w  I Powiatowych Zawodach w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych- opiekun  mgr Lidia Karczewska , mgr Lidia Wilczyńska,

Urszula Sternicka  ucz. kl.  IIIs

Patrycja Krusiewicz  ucz. kl IIS

Ewa Tkacz ucz. kl.  II E

Sylwia Parol ucz. kl.  I D

I m, indywidualnie Urszula Sternicka ucz. kl. IIIS w  I Powiatowych  Zawodach  w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt w  Powiatowych Rozgrywkach Piłki Koszykowej  Szkół Ponad gimnazjalnych – opiekun mgr Lidia Karczewska

IV m.  w piłce koszykowej chłopców w  Międzypowiatowej  Licealiadzie  Szkół Ponadgimnazjalnych – opiekun  mgr Andrzej  Gołowicz

Wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu ” Iskierka Nadziei” zostali laureatami w konkursie „Barwy wolontariatu” i otrzymali statuetkę „Wolontariusz 2010 roku w powiecie mińskim” Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 grudnia 2010 roku w MDK w  Mińsku Mazowieckim o godzinie 1700.

Nasi laureaci to:

– Ania Kowalczyk
– Kasia Kubowiak
– Magda Wąsak
– Paulina Zagórska
– Ania Damętka
– Adrian Duda
– Daniel Radzio

Monika Świątek ucz. kl. III A –   II  miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym- opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

Aleksandra   Chojecka ucz. kl. II S   – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka

Diana Całka ucz. kl. II D  – I miejsce w V Powiatowym Dniu Promocji Zdrowia – opiekun mgr Alina Pomierna

Joanna Perzanowska ucz. kl. II A – II miejsce w V Powiatowym Dniu Promocji Zdrowia – opiekun mgr Alina Pomierna

Mateusz   Wawryszuk ucz. kl. II D – II miejsce w V Powiatowym Dniu Promocji Zdrowia

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt- dotarcie do IV rundy rozgrywek Międzypowiatowej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych – opiekun mgr Lidia Karczewska

 

2009/2010

 

Stypendium Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych, w ramach Programu Kapitał Ludzki 2007-2013 otrzymała:

Magdalena Wąsak ucz. kl. I A  – nauczyciel opiekun stypendysty- mgr Iwona Poziemska

  • Buga Olga ucz. kl. III A – kwalifikacja do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzyo Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Iwona Poziemska
  • Karpińska Oliwia kl. III A – udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Iwona Poziemska
  • Pipczyńska Karolina kl. III CH – udział w etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka
  • Sabak Ewa kl. III S– udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka
  • Runo Anna kl. II A – I m. w Powiatowym Konkursie Promocji Zdrowia – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka
  • Kucińska Emilia kl.I A– II m. w Powiatowym Konkursie Promocji Zdrowia – opiekun mgr Iwona Poziemska
  • Pipczyńska Karolina kl. III CH– III m. w Powiatowym Konkursie Promocji Zdrowia – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka
  • Lewandowska Karolina kl. II A – kwalifikacja do etapu powiatowego – VIII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka i mgr Jolanta Słodownik
  • Chojecka Aleksandra kl.I S – kwalifikacja do etapu powiatowego – VIII edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego dla uczniów – opiekun mgr Maria Bartnicka – Wójcicka i mgr Jolanta Słodownik
  • Nadrowski Paweł kl. II C– kwalifikacja do etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Anna Słowik ucz. kl. II D – 12 miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Jagiełło Piotr ucz. kl. II C – kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Piesak Łukasz ucz. kl.II C– kwalifikacja do etapu okręgowego Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Gałązka Marcin ucz. kl. III A – II miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu – opiekun mgr Alina Pomierna
  • Wąsak Magdalena ucz. kl, I A – wyróżnienie w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Mój las” opiekun mgr Iwona Poziemska
  • Jarzębska Beata ucz. kl. IIA – laureatka konkursu na komiks pt.” Człowiek – najlepsza inwestycja” konkurs współfinansowany ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – opiekun mgr Lidia Karczewska
  • Piłka nożna – III m. –Powiatowe Rozgrywki w Piłkę Nożną Chłopców- opiekun mgr Andrzej Gołowicz
  • Międzypowiatowa Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Koszykową Chłopców- IX m. – opiekun mgr Andrzej Gołowicz
  • Międzypowiatowa Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Siatkową Chłopców – udział w I rundzie- opiekun mgr Piotr Wycisłowski
  • Powiatowe Rozgrywki Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Siatkową Chłopców – V m. – opiekun mgr Piotr Wycisłowski
  • Przybyłko Jarosław kl. IE – VIII m. w biegach indywidualnych oraz kwalifikacja do zawodów regionalnych w Powiatowych Zawodach w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców i Dziewcząt – opiekun mgr Lidia Karczewska
  • Międzypowiatowa Licealiada Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Ręczną Dziewcząt – II m. – opiekun mgr Lidia Karczewska
  • III m. – Powiatowe Rozgrywki Szkół Ponadgimnazjalnych chłopców w piłce koszykowej – opiekun mgr Andrzej Gołowicz
  • I miejsce sztafeta dziewcząt w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego – opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • II miejsce sztafeta chłopców w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego– opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Tarkowska Agnieszka ucz. kl.IA – III m w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego(styl dowolny)– opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Kałko Agata ucz. kl. ID – IV m. w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego(styl dowolny)– opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Olszewska Karolina ucz. kl. ID – II m. w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego(styl klasyczny) – opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Wydra Paulina ucz. kl. I S – IV m. w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego(styl klasyczny) – opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Chłopcy indywidualnie – Krajewski Karol ucz. kl.ID – III miejsce w Powiatowych Zawodach Pływackich dziewcząt i chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych z Powiatu Mińskiego – opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu: opiekun mgr Lidia Wilczyńska
  • Bogusławska Agnieszka ucz. kl. IS bieg na 400m – Im.
  • Kamińska Paulina ucz. kl. Iw2 skok w dal – IV m.
  • Noskowicz Edyta ucz. kl. IIIA skok wzwyż – II m.
  • Sadowska Żaneta ucz. kl. IA skok wzwyż – III m.
  • Sztafeta dziewcząt 4x 100 m. – III m.
  • Kłudecki Tomasz ucz. kl. IIC skok wzwyż- III m.
  • Sztafeta chłopców 4 x 100 m. – II m.
  • Zastawna Izabela ucz. kl. IIIA, i Paulina Gąsior ucz. kl. IIIA– udział w etapie okręgowym Olimpiady Języka Rosyjskiego- opiekun mgr Elżbieta Pawlak
  • Jagiełło Piotr– wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Poezji Mickiewicza i Puszkina PUSZKINIANA 2010- opiekun mgr Elżbieta Pawlak
  • Nowakowska Jolanta ucz. kl. II CH –X m. w regionie mazowieckim w VI edycji Konkursu Papieskiego poświęconego życiu i nauczaniu Jana Pawła II – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Jagiełło Piotr ucz. kl. II C – udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Piesak Łukasz ucz. kl.II C– udział w etapie diecezjalnym Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Bożym Rafał ucz. kl. II D – II m. w etapie diecezjalnym w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Bożym Rafał ucz. kl. II D – miejsce w pierwszej dwudziestce w etapie ogólnopolskim w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Oliwia Karpińska ucz. kl. IIIA i Milena Ziemborak ucz. kl. IIIE udział w międzyszkolnym konkursie piosenki anglojęzycznej – opiekun mgr Edyta Dźwigała
  • Karol Zawadka ucz. kl. IB– Im. w konkursie głośnego czytania Biberos Lege organizowanym przez bibliotekę miejską w Mińsku Mazowieckim
  • V m. drużyny chłopców w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym rejonu warszawskiego – opiekun mgr Leszek Sokołowski
  • Artur Płatek ucz. kl. IIB– IV m. w Powiatowym Konkursie Matematycznym Pitagoras – opiekun mgr Małgorzata Jankowska
  • Kurzyński Łukasz ucz. kl. IIB – I m. w Powiatowym Konkursie na projekt kamizelki odblaskowej – opiekun mgr Alina Pomierna
  • Młynek Patrycja ucz. kl.ID – II m. w Powiatowym Konkursie na projekt kamizelki odblaskowej – opiekun mgr Alina Pomierna

 

2008/2009

  • Buga Olga ucz. klasy II A – udział w etapie okręgowym XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Gałązka Martyna ucz. klasy IIIS – udział w etapie okręgowym XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka,
  • Jaglińska Agnieszka ucz. klasy II A – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej- opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Buga Olga ucz. klasy II A – kwalifikacja do etapu wojewódzkiego XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Buga Olga ucz. klasy II A- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologicznym – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Ewelina Dziugieł ucz. klasy II S – III miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym – opiekun mgr Jolanta Słodownik,
  • Marcin Gałązka ucz. klasy II A – I miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu – opiekun mgr Alina Pomierna,
  • Nalewka Kamila ucz. kl. II CH – wyróżnienie w konkursie plastycznym „ Przyrodniczy exlibris” organizowany przez Akademię Podlaską w ramach X Festiwalu Nauki w Siedlcach – opiekunowie mgr Jolanta Słodownik i mgr Maria Bartnicka- Wójcicka,
  • Zbojna Marta ucz. klasy III S– III miejsce w III Powiatowym Konkursie Promocji Zdrowia „Stres pod kontrolą”- opiekun mgr Maria Bartnicka –Wójcicka,
  • Ćwiek Paweł ucz. klasy II E– udział w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym – opiekun mgr Anna Bogusz,
  • Michał Umęcki ucz. klasy III E– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Iwona Rojek,
  • Tomasz Tran Thank ucz. klasy III E– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Iwona Rojek,
  • Płochocka Ewa ucz. klasy III E– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Iwona Rojek,
  • Szczepańska Liwia ucz. klasy II D– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Małgorzata Rek,
  • Kołodziejczyk Agnieszka ucz. klasy II D– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Małgorzata Rek,
  • Zawłocka Katarzyna ucz. klasy II E– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Edyta Dźwigała,
  • Jankowska Olga ucz. klasy III D– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Monika Krakowiak,
  • Lech Aleksandra ucz. klasy II A– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Edyta Dźwigała,
  • Gałązka Marcin ucz. klasy II A– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Edyta Dźwigała,
  • Ołdak Natalia ucz. klasy III D– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Monika Krakowiak,
  • Antosiewicz Olga ucz. klasy III D– udział w II etapie Olimpiady Językowej organizowanej przez OLYMPUS Szkołę Wyższą im. Romualda Kudlińskiego- opiekun mgr Monika Krakowiak,
  • Buga Olga ucz. klasy II A – udział w etapie wojewódzkim XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Zespół: Gabriela Gasek, Patrycja Zawadka, Marcin Gałązka, Kamil Szopa- uczniowie klasy
  • II A – udział w ogólnopolskim programie profilaktycznym „MAM HAKA NA RAKA” – opiekun mgr Iwona Poziemska
  • Zespół: Gabriela Gasek, Patrycja Zawadka, Marcin Gałązka, Kamil Szopa- uczniowie klasy
  • II A – udział w ogólnopolskim programie profilaktycznym „MAM HAKA NA RAKA” – kwalifikacja do drugiego etapu i udział w warsztacie kreatywnym– opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Słowik Anna ucz. klasy ID– IX miejsce w etapie diecezjalnym Olimpiady Wiedzy Katolickiej- opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Bożym Rafał ucz. klasy ID – X m. w etapie diecezjalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Jagiełło Piotr ucz. klasy IC – IX m. w etapie diecezjalnym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Oliwia Karpińska uczennica klasy II A – reprezentowała Miejską Bibliotekę Publiczną w Mińsku Mazowieckim zdobywając II miejsce w finale konkursu Libros Liege w Warszawie wygrywając ośmiodniowy pobyt w Chicago we wrześniu 2009r.,
  • Jakub Barański uczeń klasy I S – zdobył 18 miejsce w klasyfikacji ogólnej XIV Mazowieckiej Piętnastki a tym samym znalazł się w pierwszej trójce biegaczy z Mińska w kategorii do lat 19,
  • Inga Bednarska uczennica klasy II F –wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego FOX – opiekun mgr Marzenna Kruszewska,
  • Przemysław Świętochowski uczeń klasy IIB – II m. w powiatowym konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”- opiekun mgr Alina Pomierna
  • Szkolna Drużyna Ratownicza PCK w składzie: Marcin Gałązka ucz. kl. II A, Natalia Popowska ucz. kl. II F, Marta Kałuska ucz. kl. II F, Aleksandra Kaczmarczyk ucz. kl. II F,
  • Sylwia Kotowska ucz. kl. II D,– II miejsce w powiatowym konkursie Szkolnych Drużyn Ratowniczych PCK- opiekun mgr A. Pomierna,
  • Paweł Nadrowski uczeń klasy I C – III m. w międzyszkolnym konkursie wiedzy „ Życie i twórczość M. Skłodowskiej- Curie w Makowie Mazowieckim- opiekun mgr Marlena Pustoła,
  • Agnieszka Kołodziejczyk uczennica klasy II D – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych- Powitanie Wiosny” – opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • Zespół Taneczny „ Challenge”- klasy II, III LO – I miejsce w Powiatowych Zawodach Chellerleaders 2009- opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • Paulina Wojda uczennica klasy II A – II miejsce w Powiatowych zawodach LA- rzut oszczepem – opiekunowie: mgr Lidia Karczewska, mgr Lidia Wilczyńska,
  • Edyta Noskowicz uczennica klasy II A– III miejsce skok w dal – opiekunowie: mgr Lidia Karczewska, mgr Lidia Wilczyńska,
  • Zespół Taneczny „ Challenge” – wyróżnienie w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych- opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • Indywidualne biegi o Mistrzostwo Powiatu : VI miejsce Goźlińska Justyna kl.IC, IX miejsce Popowska Natalia kl. II F, IX miejsce Grabowski Daniel kl. I C– opiekun mgr Andrzej Gołowicz, mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska
  • V miejsce – Powiatowe Rozgrywki Piłki Halowej Dziewcząt – opiekunowie mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska,
  • V miejsce Powiatowe Rozgrywki w Piłce Koszykowej Dziewcząt – opiekunowie mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska,
  • Powiatowe Mistrzostwa w LA – Gielo Magda ucz. klasy I A – IV miejsce w pchnięciu kulą, w klasyfikacji ogólnej dziewczęta zajęły III miejsce – opiekunowie mgr Lidia Wilczyńska, mgr Lidia Karczewska,
  • Albert Gąsienica Staszeczek ucz. kl. III A– II miejsce w powiatowych zawodach pływackich – indywidualnie w stylu dowolnym,
  • II miejsce w Powiatowych Rozgrywkach piłki koszykowej chłopców – opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • VI mmiejsce w Powiatowych Rozgrywkach piłki siatkowej chłopców – opiekun mgr Kamil Chłopik,
  • I miejsce w konkursie Piosenki Kabaretowej i Teatralnej przez „Trzech tenorów”: Michał Murawski ucz. kl. II D, Michał Wąsowski ucz. kl. II E, Jerzy Pielichowski ucz. kl. III A SLO – opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • III miejsce w konkursie piosenki Kabaretowej i Teatralnej –duet: Oliwia Karpińska ucz. kl. II A i Milena Ziemborak ucz. kl. II E- opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • uczestnictwo chóru w uroczystościach patriotycznych związanych z 61 rocznicą zamordowania rotmistrza Pileckiego– zorganizowanych przez biuro poselskie p. Teresy Wargockiej z uczestnictwem Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego- opiekun mgr Anna Sobolak – Pielichowska.

 

2007/2008

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:

Piotr Sajnóg uczeń klasy III S Liceum Profilowanego,

Magdalena Korulczyk klasy III E Liceum Ogólnokształcącego,

 

  • Kamil Czajka ucz. klasy III E – awans do etapu Okręgowego Olimpiady Wiedzy o Świecie Współczesnym- opiekun mgr Anna Bogusz,
  • Michał Kamiński ucz. klasy III E – awans do etapu Okręgowego Olimpiady Wiedzy o Świecie Współczesnym- opiekun mgr Anna Bogusz,
  • Milena Stolarska ucz. klasy II S – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologicznym – opiekun mgr Maria Bartnicka- Wójcicka,
  • Natalia Bystrzyńska ucz. klasy IIIA – VI miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Geograficznej- opiekun mgr Robert Gałązka,
  • Justyna Koczorowska ucz. klasy IIB – VIII miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Geograficznej – opiekun mgr Robert Gałązka,
  • Agnieszka Jaglińska ucz. klasy I A – awans do etapu Wojewódzkiego XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Justyna Szulich ucz. klasy I A – awans do etapu Wojewódzkiego XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Patrycja Zawadka ucz. klasy I A – awans do etapu Wojewódzkiego XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Magda Korulczyk ucz. klasy IIIE –II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „ Dziękuję, nie”- opiekun mgr Dorota Płoska,
  • Katarzyna Piętka ucz. klasy IIIE –III miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „ Dziękuję, nie”- opiekun mgr Dorota Płoska,
  • Aleksandra Lubaszka ucz. klasy IIID – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „ Dziękuję, nie”- opiekun mgr Dorota Płoska,
  • V miejsce drużyny chłopców w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej- opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • V miejsce drużyny chłopców w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej – opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • udział młodzieży w I i II etapie konkursu organizowanego przez Muzeum Marii Skłodowskiej – Curie Warszawie pt. „ Życie i dokonania M. Skłodowskiej- Curie” do II etapu zakwalifikowało się 16 uczniów- opiekunowie mgr Marlena Pustoła, mgr Katarzyna Domańska,
  • Chór „SCHERZO” – wyróżnienie w VII Przeglądzie Kolęd i Pastorałek- opiekun mgr Anna Sobolak – Pielichowska,
  • I miejsce dla prezentacji artystycznej uczniów LO w II Powiatowej Promocji Zdrowia- opiekun mgr Jolanta Przyłucka,
  • II miejsce dla prezentacji artystycznej uczniów LP w II Powiatowej Promocji Zdrowia- opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Renata Całka ucz. klasy II D– kwalifikacja do etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Marta Andrzejewska ucz. klasy II F – – kwalifikacja do etapu diecezjalnego Olimpiady Teologii Katolickiej – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Tomasz Tran Thanh ucz. klasy II E – udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka
  • Michał Umęcki ucz. klasy II E udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Misyjnej Wiedzy o Afryce – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Katarzyna Pieniek ucz. klasy I Ch– kwalifikacja do etapu powiatowego Konkursu Krasomówczego – opiekun mgr Julita Winiarek- Cyran

 

2006/2007

  • Izabela Furdal ucz. kl III F –wyróżnienie w konkursie „ Zapalona świeca” – opiekun Anna Sobolak-Pielichowska,
  • Joanna Czmoch ucz. Kl. II A –II miejsce w konkursie poezji śpiewanej Agnieszki Osieckiej opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • Agata Strupiechowska ucz. kl. II A – III miejsce w konkursie poezji śpiewanej Agnieszki Osieckiej – opiekun mgr Anna Sobolak – Pielichowska,
  • Izabela Furdal ucz. kl. III F –III miejsce w konkursie poezji śpiewanej Agnieszki Osieckiej opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • Joanna Czmoch ucz. Kl. IA –III miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałekopiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Emil Witek ucz. kl. III C – I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek “Zaśpiewam Jezuskowi”- opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Agata Strupiechowska ucz. kl. II A -II miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek “Zaśpiewam Jezuskowi”- opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Chór szkolny “SCHERZO” – wyróżnienie w konkursie piosenek TRAMPopiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Urszula Majszyk i Kamil Surowiec- uczniowie klasy III E – udział w etapie okręgowym Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym- opiekun mgr Barbara Selerska,
  • Kamil Wróbel ucz. kl.III E- awans do finału X Edycji Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Mazowsza- opiekun mgr Barbara Selerska,
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt -opiekun mgr Lidia Wilczyńska,
  • III miejsce drużynowo w biegach przełajowych – opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • Kamil Rosa ucz. kl. II C- IV miejsce indywidualnie w Biegach Przełajowych- opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • Marcin Hutkowski ucz. kl. II B – V miejsce indywidualnie w Biegach Przełajowych- opiekun mgr Andrzej Gołowicz
  • Sebastian Książek ucz. kl. II CH – II miejsce w I Powiatowym Konkursie Wiedzy Chemicznej- opiekun mgr Izabela Chłopik,
  • Rafał Gałązka ucz. kl. III A – wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Wiedzy Chemicznej- opiekun mgr Izabela Chłopik,
  • Aleksandra Bogusz ucz. kl. I CH– I miejsce w konkursie “Gwiazda Betlejemska- 2006”- opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Dominika Kowalczyk ucz. Kl. I A – III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II – kategoria szkoły średnie opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Anna Wiśniewska ucz. Kl. I w2 – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II kategoria szkoły zawodowe opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Sylwia Cieślak ucz. Kl. I w2- II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II – kategoria szkoły zawodowe opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Zespół taneczny „CHEERLEADERS” – I miejsce w regionie i powiecie opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • Sylwia Polkowska ucz. Kl. I F –Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży,
  • Chór szkolny “SCHERZO” – I miejsce w Powiatowym konkursie chórów i zespołów śpiewaczych – opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska.

 

2005/2006

  • Magdalena Jadczak ucz. kl. II A – II miejsce w Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla dzieci i młodzieży ze szkół na terenie powiatu mińskiego – opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Sebastian Kawka ucz. kl. III E – I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek- opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • III miejsce w IV Festiwalu „CHEERLEADERS” w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w Siedlcach – opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • II miejsce w X Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji „Dnia Niepodległości Polski” – opiekun Lidia Wilczyńska,
  • III miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Mińskiego w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2004/2005 – opiekun mgr Lidia Wilczyńska,
  • VI miejsce w Powiatowych Zawodach Piłki Siatkowej Chłopców – runda jesienna- opiekun mgr Leszek Sokołowski,
  • Izabela Furdal ucz. kl II F -II miejsce w konkursie „ Zapalona świeca” – opiekun Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Joanna Czmoch ucz. Kl. I A -I wyróżnienie w konkursie „ Zapalona świeca” – opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • Chór SCHERZO Nagroda Specjalna -w Przeglądzie Piosenki Różnej „ Cecyliada” – opiekun mgr Anna Sobolak –Pielichowska,
  • Izabela Furdal ucz. Kl. II F -I miejsce w Przeglądzie Piosenki Różnej „ Cecyliada” – opiekun mgr Anna Sobolak –Pielichowska,
  • Joanna Czmoch ucz. Kl I A – III miejsce w Przeglądzie Piosenki Różnej „ Cecyliada” – opiekun mgr Anna Sobolak –Pielichowska,
  • Chór SCHERZO – I miejsce w Powiatowym Konkursie Chórów – opiekun mgr Anna Sobolak – Pielichowska,
  • Joanna Czmoch ucz. Kl. IA –III miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek- opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,
  • Chór SCHERZO – II miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – opiekun mgr Anna Sobolak Pieluchowska,
  • Izabela Furdal I miejsce w konkursie piosenki obcojęzycznej – język angielski –  opiekun mgr Anna Sobolak -Pielichowska,
  • Joanna Czmoch I miejsce w konkursie piosenki obcojęzycznej – język francuski   – opiekun mgr Anna Sobolak Pielichowska,
  • Izabela Furdal ucz. Kl. II F -I miejsce w Przeglądzie Piosenki o zdrowiu– opiekun mgr Anna Sobolak –Pielichowska
  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Cheerleaders szkół ponadgimnazjalnych– opiekun mgr Lidia Karczewska,
  • III miejsce w Halowym Turnieju Piłkarskim o puchar tygodnika “Co słychać” – kategoria dziewcząt- opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • I miejsce z Zawodach powiatowych w pływaniu K. Janiec, B. Biliński,
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłkę Nożną Chłopców-opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • VI miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt na szczeblu powiatu- opiekun mgr Andrzej Gołowicz,
  • Rafał Gałązka klasa II A– II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu- opiekun mgr Alina Pomierna,
  • Kamil Rosa klasa I C – III miejsce w Indywidualnych Wiosennych Biegach Przełajowych organizowanych przez MOSIR “Mazowia” na dystansie 3000 m.- opiekun mgr Andrzej Gołowicz,

 

2004/2005

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymały:

Marta Duda ucz. klasy II S LP,

Anna Pufelska ucz. klasy III D LO,

 

    • I miejsce w II Powiatowym Turnieju Szachowym w klasyfikacji drużynowej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych,
    • III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w I Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej Bułata Okudżawy– opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,

 

  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości,
  • I miejsce w II Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet,
  • III miejsce w II Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn,

 

  • I miejsce w piłce koszykowej chłopców– runda jesienna,
  • Paulina Grzonkowska Półfinalista II Mazowieckiej Wojewódzkiej Olimpiady „ Pro Medicus” – opiekun mgr Jolanta Przyłucka,
  • Adam Kaczmarczyk – I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom” – opiekun mgr Alina Pomierna,
  • Marta Bońska I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ogólnej o Zdrowiu – opiekun mgr Jolanta Przyłucka,
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Drużyn Ratowniczych PCK– opiekun mgr Alina Pomierna,
  • Srebrny medal chóru szkolnego „ SCHERZO” w międzynarodowym konkursie chórów w Ołomuńcu – Czechy – opiekun mgr Anna Sobolak- Pielichowska,

 

2003/2004

  • Wyróżnienie w III edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego- ucz. Elżbieta Leszczyńska i Ewa Michałowska– opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • Udział w finale IV edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „ Księga nad Księgami”-recytujemy Biblię- ucz. Klaudyna Subocz, Karolina Marcinkowska – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Udział w finale V edycji Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „ Księga nad Księgami”- recytujemy Biblię- ucz. Wioleta Kaczmarek, Karolina Marcinkowska, Elżbieta Cybulska – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • Udział w etapie regionalnym XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – ucz.Elżbieta Leszczyńska, Katarzyna Czyżowska– opiekun mgr Iwona Poziemska, mgr Jolanta Przyłucka,
  • Udział w etapie wojewódzkim XIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – ucz. Elżbieta Leszczyńska– opiekun mgr Iwona Poziemska,
  • VIII miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „ Losy żołnierza w dziejach oręża polskiego 1904 – 1922”- ucz. Bartosz Mendyk – opiekun mgr Barbara Selerska,
  • II miejsce W II Powiatowym Przeglądzie Chórów i Zespołów Śpiewaczych – opiekun mgr Anna Sobolak –Pielichowska,
  • III mmiejsce w Powiatowym Konkursie „ 25 Rocznica Pontyfikatu Papieża Jana Pawła II” – ucz. Agnieszka Kaliszuk – opiekun mgr Halina Rokicka,
  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Ratownictwa Szkolnych Drużyn Sanitarnych PCK- opiekun mgr Alina Pomierna,
  • Adam Kaczmarczyk III miejsce Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej  – opiekun mgr Alina Pomierna,
  • I i IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Koszykowej Chłopców,
  • II i III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej Chłopców,
  • I miejsce w I Pokoleniowym Turnieju Piłki Siatkowej,
  • III m. w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dnia Niepodległości
  • III miejsce w Powiatowych Rozgrywkach Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Dni Mińska,
  • III miejsce w I Powiatowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych,
  • III i IV miejsce w II Powiatowym Turnieju Trójek Siatkarskich.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress