DO KOŃCA WAKACJI !!!

Nowe typy uczniów

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły. Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowały w ostatnim czasie.

11 typów uczniów na e-lekcjach

Jeszcze 3 miesiące temu nikt z nas nie przypuszczał, że spełnią się marzenia i zamkną szkoły 😜 Ale również nie spodziewaliśmy się tego, że w krótkim czasie będziemy zmuszeni odnaleźć się w nowej rzeczywistości.W ramach zadania z języka polskiego klasa 1tag poddała to zagadnienie wnikliwej analizie 👩‍🔬🔬📊🕵️‍♂️ i dziś, wzorem mitycznych amerykańskich naukowców, przedstawia nowe typy uczniów, które wyewoluowaływ ostatnim czasie 👨‍💻

Opublikowany przez Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim Piątek, 12 czerwca 2020

Dodano: 18.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress