DO KOŃCA WAKACJI !!!

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym

Nasi leśnicy na Wydziale Leśnym

18.01.2019 r. leśnicy z naszej szkoły brali udział w zajęciach z entomologii leśnej na Wydziale Leśnym SGGW prowadzonych przez dr. hab. Tomasza Mokrzyckiego, jednego z najlepszych entomologów nie tylko w Polsce, wspaniałego człowieka z ogromną pasją. Nasi uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o owadach, poczuć pachnicę dębową, zobaczyć niesamowite owady z całego świata, a także doskonalić swoje umiejętności rozpoznawania korników. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za niezwykłe zajęcia!

Marian Popis

Dodano: 21.01.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress