DO WAKACJI !!!

Mówimy w różnych językach i je pokazujemy ….

Zajęcia  z wolontariuszami  z EBU

W  dniach  19.02 do 23.02 uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzenia  swoich  umiejętności  językowych podczas zajęć  z wolontariuszami  z Łotwy, Francji i Włoch. Podczas  lekcji nauczyciele-wolontariusze zachęcali  uczniów do rozmów, zabaw oraz zapoznania się z elementami kultury krajów, z których pochodzą. Był to wspaniały czas na przetestowanie swoich umiejętności komunikacyjnych.  It was superb and we want more….

Edyta Dźwigała

Dodano: 23.02.2018, do kategorii Aktualności

Zwalczamy czerniaka skóry

13.12.2018, Aktualności

Mikołajkowy mecz

11.12.2018, Aktualności

Mikołajkowy mecz nauczyciele-uczniowie! Doskonała gra zawodników, niezapomniane emocje. Pani Dyrektor stanęła na wysokości…… Publiczność dopisała. Wspaniały dzień! Marian Popis

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

06.12.2018, Aktualności

Nasze uczennice Gabrysia i Maja oraz Pani dyr mgr Marlena Pustoła na wręczeniu Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Zobaczcie jak warto się dobrze uczyć.Wielkie brawa dziewczyny. Szkoła z Was jest dumna. Marian Popis