DO KOŃCA WAKACJI !!!

Mówimy w różnych językach i je pokazujemy ….

Zajęcia  z wolontariuszami  z EBU

W  dniach  19.02 do 23.02 uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzenia  swoich  umiejętności  językowych podczas zajęć  z wolontariuszami  z Łotwy, Francji i Włoch. Podczas  lekcji nauczyciele-wolontariusze zachęcali  uczniów do rozmów, zabaw oraz zapoznania się z elementami kultury krajów, z których pochodzą. Był to wspaniały czas na przetestowanie swoich umiejętności komunikacyjnych.  It was superb and we want more….

Edyta Dźwigała

Marian Popis

Dodano: 23.02.2018, do kategorii Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

„Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

21.06.2019, Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!