DO WAKACJI !!!

Mówimy w różnych językach i je pokazujemy ….

Zajęcia  z wolontariuszami  z EBU

W  dniach  19.02 do 23.02 uczniowie naszej szkoły mieli okazję sprawdzenia  swoich  umiejętności  językowych podczas zajęć  z wolontariuszami  z Łotwy, Francji i Włoch. Podczas  lekcji nauczyciele-wolontariusze zachęcali  uczniów do rozmów, zabaw oraz zapoznania się z elementami kultury krajów, z których pochodzą. Był to wspaniały czas na przetestowanie swoich umiejętności komunikacyjnych.  It was superb and we want more….

Edyta Dźwigała

Dodano: 23.02.2018, do kategorii Aktualności

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.