DO KOŃCA WAKACJI !!!

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście do zawodu. Uczennica wykonała fryzurę i stylizację postaci bajkowej – „Królowa Śniegu”.

Jako model wystąpiła uczennica naszej szkoły Anna Buczek z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, piękną suknię wykonała również uczennica Chemika Klaudia Suchocka  z  klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni.

Dodano: 10.06.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

GRATULACJE DLA MAI

26.06.2020, Aktualności

Maja Szczepańska, uczennica klasy I BP zajęła I miejsce w Konkursie Filmowym „IMAGINACJE 2020.  Poezja okiem kamery”. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

List Ministra Edukacji Narodowej

26.06.2020, Aktualności

  List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Rok szkolny dobiegł końca

26.06.2020, Aktualności

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress