DO WAKACJI !!!

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście do zawodu. Uczennica wykonała fryzurę i stylizację postaci bajkowej – „Królowa Śniegu”.

Jako model wystąpiła uczennica naszej szkoły Anna Buczek z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, piękną suknię wykonała również uczennica Chemika Klaudia Suchocka  z  klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni.

Dodano: 10.06.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

W Domu Pomocy Społecznej w Mieni

17.10.2019, Aktualności

Uczniowie klasy 2Tw  w Domu Pomocy Społecznej w Mieni. Pomoc w tworzeniu wiązanek na groby byłych mieszkańców Domu. Opieka mgr Maria Ostaszewska, mgr Monika Woźniak, lek. wet. Ela Fabczak

Czytaj całość

Dzień Edukacji Narodowej

16.10.2019, Aktualności

Dzisiaj jest wspaniały dzień. Dzień Edukacji Narodowej. Dziękujemy za liczne serdeczne życzenia oraz nagrody. Staramy się bardzo dobrze Was nauczyć przedmiotu i życia. Dziękujemy🖐😁👍

Czytaj całość

2 TAL

14.10.2019, Aktualności

Uczniowie klasy 2TAL na zajęciach z technik laboratoryjnych oznaczają stężenie kwasu solnego.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress