DO WAKACJI !!!

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście do zawodu. Uczennica wykonała fryzurę i stylizację postaci bajkowej – „Królowa Śniegu”.

Jako model wystąpiła uczennica naszej szkoły Anna Buczek z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, piękną suknię wykonała również uczennica Chemika Klaudia Suchocka  z  klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni.

Dodano: 10.06.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

10.06.2019, Aktualności

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście […]

Czytaj całość

Pozdrowienia z Berlina!

05.06.2019, Aktualności

Viel Sonne und ein intensiver Tag hinter uns. Przepiękna wycieczka! Pozdrowienia z Berlina!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress