DO KOŃCA WAKACJI !!!

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście do zawodu. Uczennica wykonała fryzurę i stylizację postaci bajkowej – „Królowa Śniegu”.

Jako model wystąpiła uczennica naszej szkoły Anna Buczek z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, piękną suknię wykonała również uczennica Chemika Klaudia Suchocka  z  klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni.

Dodano: 10.06.2019, do kategorii Aktualności

GRATULACJE DLA MAI

26.06.2020, Aktualności

Maja Szczepańska, uczennica klasy I BP zajęła I miejsce w Konkursie Filmowym „IMAGINACJE 2020.  Poezja okiem kamery”. Marian Popis

Marian Popis

List Ministra Edukacji Narodowej

26.06.2020, Aktualności

List Ministra Edukacji Narodowej z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Marian Popis

Marian Popis

Rok szkolny dobiegł końca

26.06.2020, Aktualności

Nietypowy, zupełnie inny od wszystkich poprzednich, rok szkolny dobiegł końca.