DO KOŃCA WAKACJI !!!

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski ,,Bajkowe Fryzury”

W dniu 6 czerwca 2019 roku nasza uczennica z klasy IIBS  Magda Pasik zaprezentowała swój talent fryzjerski podczas II Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego ,,Bajkowe Fryzury” Magda zdobyła 2 miejsce za swoje umiejętności fryzjerskie i twórcze podejście do zawodu. Uczennica wykonała fryzurę i stylizację postaci bajkowej – „Królowa Śniegu”.

Jako model wystąpiła uczennica naszej szkoły Anna Buczek z klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, piękną suknię wykonała również uczennica Chemika Klaudia Suchocka  z  klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej.Bardzo dziękujemy i gratulujemy naszym uczennicom.

Dziewczyny jesteśmy z Was dumni.

Dodano: 10.06.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress