DO KOŃCA WAKACJI !!!

„Królowa Sportu”

18 maja br. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa  Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce Chłopców i Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowało ponad 30 uczniów zarówno z klas zawodowych, technikum oraz liceum. W każdej konkurencji wystawiliśmy kilku zawodników z nadzieją na dobre występy oraz oczywiście medalowe miejsca. Jak co roku nie zawiedliśmy się. Szczególnie płeć piękna sprawiła nam wiele radości. Zaczynając od konkurencji indywidualnych pierwszy medal – brąz w skoku w dal zdobyła Martyna Kuglarz . Kolejny sukces to srebro Izabeli Wiercioch w biegu na 800m.

Do szczęścia zabrakło złota… ale nie bądźmy zachłanni. Wśród chłopców najbliżej podium był Grzegorz Gąską, któremu zabrakło kilku centymetrów do „pudła” w pchnięciu kulą. Ostatecznie zajął najgorsze dla sportowców czwarte miejsce.

W konkurencjach drużynowych ponownie błysnęły nasze biegaczki. Wysokie lokaty w biegach indywidualnych dały wymiar w postaci dwóch medali w biegach sztafetowych. W sztafecie 4x100m dziewczęta w składzie: Wioleta Walesiak, Joanna Zgódka, Weronika Wadas i Natalia Zagrabska zdobyły brązowe medale. Jeszcze lepiej dziewczyny pobiegły na dystansie 4x400m.  Wiktoria Kaczmarek, Izabela Wiercioch, Natalia Zagrabska oraz Aleksandra Królak wybiegały srebro.

Gratulujemy wszystkim medalistom i czekamy na kolejne sukcesy w przyszłym roku!!!

zobacz galerię

Piotr Wycisłowski

Dodano: 26.06.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

„Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!