DO WAKACJI !!!

Konkursu Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana

2 listopada 2017r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie czytali pięknie. Szkołę w  następnym etapie mogą reprezentować tylko dwie osoby. Jury wybrało uczennice: Martynę Kowalczyk z kl. IITW i Justynę Pasik z kl. IB. Życzymy im powodzenia!

Zobacz zdjęcia

Marian Popis

Dodano: 13.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Warsztaty

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress