DO KOŃCA WAKACJI !!!

Konkursu Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana

2 listopada 2017r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania Poezji i Prozy Bolesława Leśmiana. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie czytali pięknie. Szkołę w  następnym etapie mogą reprezentować tylko dwie osoby. Jury wybrało uczennice: Martynę Kowalczyk z kl. IITW i Justynę Pasik z kl. IB. Życzymy im powodzenia!

Zobacz zdjęcia

Marian Popis

Dodano: 13.11.2017, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress