DO KOŃCA WAKACJI !!!

Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce! I Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania po rosyjsku Baśnie i Bajki – „Почитай-ка”

1.12.2018 grudnia w Liceum im Hetmana Żółkiewskiego w Siedlcach odbył się I Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania po rosyjsku Baśnie i Bajki – „Почитайка”. Pod patronatem Miasta Siedlce oraz Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Nasz uczennica Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce!!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Marian Popis

Dodano: 03.12.2018, do kategorii Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

„Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

21.06.2019, Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!