DO WAKACJI !!!

Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce! I Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania po rosyjsku Baśnie i Bajki – „Почитай-ка”

1.12.2018 grudnia w Liceum im Hetmana Żółkiewskiego w Siedlcach odbył się I Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania po rosyjsku Baśnie i Bajki – „Почитайка”. Pod patronatem Miasta Siedlce oraz Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach. Nasz uczennica Kateryna Panasovska zdobyła II miejsce!!! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Dodano: 03.12.2018, do kategorii Aktualności

Zwalczamy czerniaka skóry

13.12.2018, Aktualności

Mikołajkowy mecz