DO KOŃCA WAKACJI !!!

GRATULACJE DLA MAI

Maja Szczepańska, uczennica klasy I BP zajęła I miejsce w Konkursie Filmowym „IMAGINACJE 2020.  Poezja okiem kamery”. Konkurs skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich z województwa mazowieckiego. Zadaniem młodych filmowców było przygotować utwór inspirowany wierszem polskiego poety tworzącego w XX i/lub XXI wieku.

Maja wraz z koleżankami z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Liceum Ogólnokształcącego im. Polskiej Macierzy Szkolnej zaprezentowała film „Rozmowa z kamieniami” na podstawie wiersza Wisławy Szymborskiej pod tym samym tytułem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Marian Popis

Dodano: 26.06.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Wyprawka szkolna 2020/2021

28.07.2020, Aktualności

Celem przyjętego Rządowego programu „Wyprawka szkolna” jest wyrównywanie szans edukacyjnych i wspieranie rozwoju edukacyjnego uczniów przez dofinansowanie zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Oferta WKU

16.07.2020, Aktualności

Materiał nt. różnych form służby wojskowej, z których mogą skorzystać mieszkańcy Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości już dzisiaj!!!. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podziękowanie dla szkoły

16.07.2020, Aktualności

  Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress