DO KOŃCA WAKACJI !!!

Giełda Szkół Średnich 2019

29.04.2019r. nauczyciele i uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w Giełdzie Szkół Średnich. Oferta edukacyjna naszej placówki cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród gimnazjalistów i ósmoklasistów. Uczniowie mogli pogłębić swoją  wiedzę na temat interesujących ich kierunków kształcenia, co niewątpliwie pomoże im w podjęciu decyzji edukacyjnej i zawodowej.

Tego dnia gościliśmy również w naszej szkole uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych oraz ich rodziców. Podczas dnia otwartego uczniowie zwiedzali Chemik, rozmawiali z nauczycielami i starszymi kolegami o edukacyjnej przyszłości.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą szkołę i zapraszamy od września.

Marian Popis

Dodano: 17.05.2019, do kategorii Aktualności

Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

 „Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

Czytaj całość

Zakończenie roku szkolnego

21.06.2019, Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

Czytaj całość

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress