DO WAKACJI !!!

Brązowi Szczypiorniści

16 kwietnia 2018 odbyła się pierwsza w historii, organizowana przez ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie wraz z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym , finałowa runda Powiatowych Rozgrywek Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłkę Ręczną Chłopców. W zawodach wzięło udział 7 szkół z powiatu mińskiego : ZS im. Marii Skłodowskiej – Curie, ZS nr. 1 im. Kazimierza Wielkiego, ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy, ZS Ekonomicznych, ZS Agrotechnicznych, LO im. Adama Mickiewicza w Mrozach oraz LO im. Ignacego Paderewskiego  w Sulejówku.  13 marca w fazie grupowej Nasi uczniowie rywalizowali w grupie „A” z młodzieżą szkół LO w Mrozach oraz ZSZ nr 2 w Mińsku Maz.  Druga grupa rozegrała swoje mecze 19 marca. Spotkały się tam drużyny z ZS nr 1, ZS Ekonomicznych oraz ZSA i LO w Sulejówku. Nasza drużyna jako pierwsza zameldowała się w fazie finałowej zajmując pierwsze miejsce kolejno przed ZSZ nr 2 i LO w Mrozach. Z grupy drugiej awans uzyskały zespoły „Budowlanki” oraz „Ekonomika”

W finałach, w pierwszym meczu półfinałowym zmierzyły się drużyny ZS im Marii Skłodowskiej – Curie oraz ZSE. Mecz był bardzo wyrównany do ostatniej sekundy, dlatego też do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka. W tej o jedną bramkę lepsi okazali się uczniowie z Ekonomika. W drugim meczu półfinałowym emocji również nie brakowało. ZS nr 1 w ostatniej fazie meczu zyskał niewielką przewagę bramkową, którą utrzymał do końca, awansując tym samym do finału.

W małym finale zdecydowanie lepszą ekipą okazali się uczniowie z Naszej szkoły pokonując wysoko 25:18 chłopców z ZSZ nr 2, rewanżując się tym samym za porażkę ze spotkania  fazy grupowej i jednocześnie zdobywając brązowe medale imprezy.  W meczu o „złoto” walkę wygrała drużyna ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego pokonując drużynę ZS Ekonomicznych stosunkiem 20:16.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział w rozgrywkach, trenerom i zawodnikom drużyn zwycięskich gratulujemy sukcesów!

zobacz galerię

Piotr Wycisłowski

Dodano: 04.06.2018, do kategorii Aktualności, Sport w Naszej Szkole

Aktualności

Warsztaty

10.12.2019, Aktualności

Dnia 9 grudnia – uczniowie klas maturalnych i klas II Liceum i Technikum na Uczelni Techniczno – Handlowej im. H Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Podpisanie porozumienia

10.12.2019, Aktualności

5 grudnia 2019 r. Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim zawarł porozumienie o współpracy dydaktycznej, organizacyjnej i patronackiej z Uczelnią Techniczno – Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Marian Popis

Marian Popis

Czytaj całość

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

28.11.2019, Aktualności

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Wspaniałe uczennice – Maja Duszyńska 4tw i Ania Ostrowska 2b w obecności Pani Dyrektor Marleny Pustoły odebrały zasłużone stypendia. Warto się uczyć! Brawo brawo.

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress