DO WAKACJI !!!

ARKADIUSZ POMIERNY (1959-2020)

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, iż odszedł

Arkadiusz Pomierny

nasz kolega, mądry i wspaniały nauczyciel, pomocny, życzliwy i uśmiechnięty człowiek, który swoją wiedzą, pasją i umiejętnościami znajdowania radości w najdrobniejszych przejawach życia, wspierał naszą młodzież w drodze ku dorosłości.

Żegnamy Cię z wielkim bólem.

Alu, w tej trudnej chwili pamiętaj, że masz w nas przyjaciół – jesteśmy z Tobą.

Koleżanki i koledzy

z Zespołu Szkół

im. Marii Skłodowskiej-Curie

w Mińsku Mazowieckim

Dodano: 04.02.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Studniówka 8.02.2020

10.02.2020, Aktualności

Studniówka 2020! W tym roku Bal Maturalny zorganizowany był w Baczącej w sali Bianco. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Miński Pan Antoni Jan Tarczyński! Oglądając piękne polonezy wykonane przez klasy maturalne, przeżyliśmy razem wzruszające chwile. […]

Czytaj całość

Zaproszenie do składania ofert

06.02.2020, Aktualności

Zaproszenie do składania ofert na wykonanie robót pn. : „Remont sali gimnastycznej i sali lekcyjnej nr 12 wraz z zapleczem”

Czytaj całość

Spotkanie z dr. Rafałem Roguskim

06.02.2020, Aktualności

Dnia 5 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z dr. Rafałem Roguskim, którego pretekstem jest inauguracja obchodów 100 rocznicy Bitwy Warszawskiej. Pan doktor jest pracownikiem Uniwersytetu Przygodniczo-Humanistycznego w Siedlcach,

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress