DO WAKACJI !!!

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazujemy apel Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego do rodziców/opiekunów prawnych w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12 – 25 marca 2020 r.

APEL DO RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

Dodano: 16.03.2020, do kategorii Aktualności

Aktualności

Instrukcja do Office 365 dla uczniów ZSMSC

01.04.2020, Aktualności

Instrukcja do Office 365 Pakiet aplikacji biurowych Office 365. W pakiecie jest aplikacja Teams do kontaktu nauczyciela z uczniami. Office 365 umożliwia korzystanie z aplikacji takich jak Word Excel, PowerPoin i wielu innych oraz wspomnianej […]

Czytaj całość

MAZOWIECKA POLICJA APELUJE!

01.04.2020, Aktualności

Mazowiecka Policja Apeluje! Szanowni Rodzice i Opiekunowie! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Czytaj całość

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress