DO WAKACJI !!!

26.04.2019 r. – uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich

Dzień 26 kwietnia 2019 r., dla tegorocznych maturzystów, to ostatni  szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą współtworzyli i sprawiali, że jest ona właśnie taka, a nie inna.

Każdy z absolwentów zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i  tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.

Życzymy Wam – Drodzy Absolwenci – szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek ,,rzuci” Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.                                                                                                         Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Marian Popis

Dodano: 10.05.2019, do kategorii Aktualności

2TW na zajęciach

19.09.2019, Aktualności

2TW na zajęciach. Przygotowujemy fantom na zajęcia z rozrodu.Wykorzystujemy ostatnie słonko. Prosimy o nadsyłanie zdjęć na szkolny fb! Inaczej będzie to fb o tematyce weterynaryjnej! 🐄🐄🐄🐄

Sala zabiegowa

19.09.2019, Aktualności

2 TW – zajęcia praktyczne i nasza nowa, większa sala zabiegowa.

Narodowe Czytanie

19.09.2019, Aktualności

Narodowe Czytanie 7.09.2019 w Mińsku Maz. oraz reprezentantki naszej szkoły: Pani Dyrektor mgr Marlena Pustoła, nauczyciel W-F mgr Agata Buśko oraz uczennica 3A Weronika Bogusz. W tym roku czytaliśmy nowele polskie, a nasza szkoła fragment […]