DO KOŃCA WAKACJI !!!

26.04.2019 r. – uroczystość zakończenia roku szkolnego klas trzecich

Dzień 26 kwietnia 2019 r., dla tegorocznych maturzystów, to ostatni  szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą współtworzyli i sprawiali, że jest ona właśnie taka, a nie inna.

Każdy z absolwentów zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i  tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek.

Życzymy Wam – Drodzy Absolwenci – szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek ,,rzuci” Was los, będziecie godnie reprezentować naszą szkołę.                                                                                                         Pamiętajcie też, że jej drzwi będą dla Was zawsze otwarte.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Marian Popis

Dodano: 10.05.2019, do kategorii Aktualności

Dobry Start

24.06.2019, Aktualności

„Dobry start” – składanie wniosków od 1 lipca Program „Dobry Start” to inwestycja w edukację polskich dzieci. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. […]

21.06.2019, Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

10.06.2019, Aktualności

Mamy to!!!!!! Maja Duszyńska z 3TW zajęła 2miejsce w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych!!!! w Hańczowej🏆🏆🏆To jest doskonały wynik!!!!!!!